Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

09-10.07.2005 Рали България


Хашек

Recommended Posts

Тъй, значи, такова, сега:

 

Всички колеги, които желаят да си направим едно мини или макси-съборче по време на ралито на 09-10.07.2005, да се чувстват поканени.

 

Ние ще тръгваме с 4 автомобила от Варна на 08.07 на обяд. Ще бъдем на Юндола.

 

Ако се съберем повече кандидати за такова начинание, моля админът да пренесе темата в "срещи". Същото се отнася за колегите от другите соц-форуми.

 

Поздрави / Мирослав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми се струва добра, но имайте предвид, че обикновено по верме на ралито движението в целия район е отцепено. По времето на първото издание опитахме да се включим с ретроколи в шоуто преди старта, но без успех...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ходих на първото и второто рали България, проблеми с движението не сме имали, дори сме хуквали веднага след някой етап, за да гоним следващия. просто трябва да се знае разписанието и в колко часа затварят съответния етап.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашата група се увеличава, тъй като 120-ката с Еллри-то е почти готова. Освен това очакваме група Шкодаджии от Г.Оряховица. Ако има желаещи от район В.Търново мога да им дам телефони.

 

ОГЪН - СЛУЖБА НЕ ОСТАНА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението, но за съжаление по това време ще съм нейде на море :), т.е. на 10-ти заминавам и ще се наложи да пропусна мероприятието. Весело изкарване и давайте после снимки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено тръгваме от Лучано - ХЕИ след като посетим супера Мамбо и накупим месаците.

 

Това ще стане в петък 08.05.2005 към 13:00 часа.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също няма да мога да дойда, че трябва да обучавам заместника си, защото ще пътувам за дълго, а освен това има доста работа в офиса и извън него :( Но преди да тръгна ще мина през морето и по-точно Варна, така че ще изпием по бира и там :) Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз няма да мога да дойда :(

Фирмата в която работя точно на тези дати реши да прави семинар :(

Иначе много ми се ходеше на хладинка в балкана

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно:

Тръгваме 11 души с 4 автомобила в петък 08.06.2005 в 11:00 от Лучано до ХЕИ. Ако има желаещи от Варна и района да звъннат на 0888/215820 Мирослав, или да се отбият през сервиз "Шкода" ул. Карамфил 25 - Крум и Ясен.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.