Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

КАТ - Варна !!!


Хашек

Recommended Posts

Въпреки, че след 2 неуспешни опита моята епопея с регистрацията на Хашек завърши успешно вчера, не мога да пропусна възможността открито да декларирам ТОТАЛНАТА СИ ОМРАЗА И НЕПРИЯЗЪН към институцията КАТ-Варна и нейния персонал, състоящ се предимно от ВУЛГАРНИ ПРОСТАЦИ И ЛЕНТЯИ в престилки и униформи и БЕЗПОДОБНИ НАГЛИ СВИНЕ зад компютърните гишета.

 

Стана пределно ясно, че в стремежа си да внедряваме европейски порядки, бюрократичният апарат в държавните ни институции затяга още повече своята мъртва хватка - изцяло в наша вреда и в полза на КОРУПЦИЯТА и ДЪРЖАВНИЯ РЕКЕТ! Крадецът вика "Дръжте крадеца" - на вратата на кабинета на корумпирания полицай има голям плакат "СПРИ КОРУПЦИЯТА!" Държавният КЪРЛЕЖ се впива още по-дълбоко и смуче още повече!

 

Аз не искам такъв Европейски съюз! Не искам такава демокрация! Аз не искам тази "криворазбрана цивилизация"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всичко си абслютно прав :) и аз съм на твоито менние

Четири пъти ме връщат докато чичкото успее да въведе правилно номера на шасито :(

И все пак честито :) Ти успя :)

 

Поздрави !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, те са безкрайни! Нямам нерви да разказвам цялата история, не се сърди.

 

Ще я разкажа, като изляза от вчерашния амок - на бира на следващия събор.

 

Само искам да вметна, че от сигурен източник знам, че Еуратек са започнали да дават лизингови коли директно във Варна - с варненски табели, но след 4-тата кола са вдигнали ръце от КАТ-Варна и са минали на стария вариант - има ли лизинг - той е от София.

 

Колегите от Сф - отново сте облагодетелествани! Но евалла, защото имате силно обществено мнение и сами сте си го постигнали.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз си регистрирах колата в Русе, но преди да се замотам в екшъна там, ходих в КАТ - Варна, за да разбера какво точно да правя, да се подготвя и да не губя време в Русе, да ме връщат и т.н. (аз работя във Варна, но съм от Русе, там си намерих и колата). В Русе пейзажа е много зле, но КАТ - Варна бие по всякви параграфи - от едно гише ме пратиха на друго, от там ме върнаха на първото и т.н., и т.н. Накрая се ядосах и отидох при началника на тая институция (колко го чаках не искам да си спомням), но моя казус беше сложен и за него.

Цялата работа беше в това, че купих кола, спряна от движение. За да не наруша правилото, че трябва да се регистрира на името на новия собственик в двуседмичен срок, ме накараха да я пусна в движение (фиктивно) и да я спра веднага след това. Това обаче означава, че веднага трябва да сложа и нови номера, което пък значи, че аз трябва да докарам кола, която не е в движение. Това става с теглич, на който се плаща. Опитах да обясня, че съм купил кола, произведена през 1958, и че всъщност съм купил купчина желязо (това разбира се не беше вярно), от която не знам дали някой ден ще стане кола. Запитах какво пречи да я прехвърля на мое име в техния регистър, без да я пускам в движение, къде го пише това шибано правило, че трябва да я пусна и да я спра, и за какво изобщо са ми номера, на кола, която не се снае дали някой ден отново ще се движи. Това е доста безсмислено нещо и самите те го знаят, то си изплува в самия спор, но това е то бюрокрацията.

В карайна сметка колата ми няма сложени номера, не ми ги нитоваха, само ми ги дадоха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

:lol:Аз пичове съм много доволен от работата на Добричките униформени-може би защото сме само около 90 000 човека в града и повечето се знаем и се познаваме-досега винаги съм се измъкнал,или са проявявали милост към мен моите познати.Но има и много гадни копелета мамка им:)

Между другото съм чувал за един варненски полицай-Трендафил-бай Трендю му казвали-спре ли те без автограф не си тръгваш!!!Баси фена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми говори за КАТ-Добрич, че там пък какви епопеи съм имал...

 

Имах фирма, която беше регистрирана в Балчик - та, нали се сещате колите на фирмата бяха през КАТ-Добрич.

 

Отивам да си регистрирам Голфчето (Голф 3 Вариант) - нов внос на Варненска фактура. Оня педераст с престилката вика "не ти се чете моторът!!! - отивай на рентген" (пък няма нужда да ви казвам, че номера на мотора се чете нормално, само дето е текъл антифриз - от оня червения, и леко е наял чугуна). 4 пъти ме караха да пътувам до Добрич заради 1 регистрация в КАТ.

 

Да не говорим за моята Нива, която имах неблагоразумието да я мина през фирмата и тя също получи добрички табли, но преди това ми спряха тока заради това, че исках хубав номер и отидох с връзка. Баси изродите...

 

Между другото - малко офф топик, ама ето снимка на нивата ми, преди да я продам:

my_niva.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Момчета с КАТ неможе се спори. Те мислят само как да изкарат некои лев затова немогат да "прочетат" номера. Искам само да ви споделя нещастието на едно приятелче при регистрацията на Lancia Trevi. В КАТ Пловдив му обяснили че такъв модел не съществува [-X [-( ](*,) след което тои им казал елате на двора да видите но те пак не му повярвали. Дръжте се здраво сега ще ви кажа какво пише в талона на човека- марка Fiat модел Lancia #-o 8-[ =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.