Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

уникум


Марту

Recommended Posts

Нямам думи за да опиша превозното средство в което се возих преди два дни на път за хижа Вазов в Рила. За съжаление не успях да снимам бричката, но имам снимка на вътрешносттта на кабината и най-вече на резервоара. Тъпото е , че не знам как да кача снимка тук?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук не може, турни ги некъде другаде и пусни линк.

 

в тая връзка, понеже разни дати.бг и прочие бездънни ями почти винаги не се виждат от някой, може да си направиш безплатен имейл в дир.бг и да слагаш картинките в т.нар. дискета - там всички могат да ги виждат, ако дадеш линк. ма пък е само 10Мб...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://mail.dir.bg/~martu_75/Rila_july_05%20015.jpg

 

Ооооох, успях. ей това е вътрешността на автомобилът. Шофьорът и колегата му, караха, пиеха ракия и пушеха :shock: вътре в кабината, докато возеха 8 човека с раници и палатки отзад. Всичко това става в 22.00 и се кара без фарове по черен планински път с пропаст от едната страна "той шофьорът пътя го знае наизуст"

Не ви трябва София Ленд, не ви трябва влакче на ужасите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Marty, кога си пътувал към Иван Вазов? Аз спах в същата хижа в събота (16.07)! Но ходих на там пеша! Това на снимката да не е една уазка зелена?

Може да сме се засекли по пътя някъде или направо в хижата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, на 16.07.05 бяхме с 4 палатки пред хижата, от другата страна на реката. Това е точно онази зелена УАЗ-ка. Нямам думи. Ако си се качвал от Бистрица - знаеш за какъв път става дума. Ако си имал контакт с хората от УАЗ-ката - картинката ти е съвсем ясна :D

НЯМА такъв автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качвах се от Паничище през езерата до Иван Вазов и после до Рилски манастир. Видях и палатките и си мислех че тия хора добре си прекарват...значи не сме се видяли. Ако беше влязъл да сръбнеш една леща щяхме да организираме skoda среща на връх планината:)

Иначе пътя ми е ясен. А и ми направи впечатление че до там се качват само сериозни машини - газ и уаз, никакви паркетни джипове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво говориш бе човек?!? Имаше много дърва...просто е трябвало да си вземете от хижата. Иначе в планината не растат. Пред хижата имаше много. Промъквате се, взимате си 4-5 клончета и си правите джамбурето! Какви са сега тия работи - да те уча как се гепат дръвца в планината :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Жоро :) В отговор на твоите думи за паркетните джипове - отговора ми е в пощата ти - rockrull... Пусни ако ти се занимава снимките тук, че са ме мързи да ги качвам :) Ама гледам май...не си ги получил. Дай читава поща бре! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе Марту, ти през Бистрица ли си се качвал за Хижа Вазов и защо от там реши? То не че не може ама аз не знаех, че има път за кола, а все пак там имаме вила. Та вие откъде минахте с тая Уазка? Аз досега на хижа Вазов не съм ходил, готино ли е и заслужава ли си ходенето? По принцип на езерата съм се качвал 3 пъти и ми се струва, че оттам е по-готино като гледка да минеш за Вазов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя джипката ни качи само на 200-300 денивелация. Бистрица е на около 400 надморска . В Петък спахме над бистрица и на другия ден направихме 1600м денивелация до Вазов. Малко си е гърч. :shock: А път за кола до Вазов няма :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.