Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

как се прецаках!


Recommended Posts

ей сега олекнах с 10лв, то по добре от 30лв и точки де, но искам да ви се оплача. и да ви кажа да имате 1 наум.

От една от пресечките на бул. Васил Левски срещу градинката на паметника на съветската армия излизам и се зачудих дали да направа забранен ляв завой или да карам някаде надясно при условие, че съм към паметника левски.Избрах забраненото и докато чакам на сфетофара на СУ един полицай се засилил към мен и ми взе талона.Като се качих при него във вишката(май така се казва) какво да видя от там се вижда и сфетофара пред спортната палата :shock: :shock: :( Наговори ми стандартните неща и каза ако имам възражение да го оставя на бюрото :!: Жалко че нямах 5лв и му дадох 10. Полицая не е виновен , виновен съм си аз, но като знам че оня си тръгва с 100лв джобни :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе не просто му дадох подкуп- рушвет. не се стигна до акт и точки. а колата ми се води на фирмата на баща ми. А тази фирма не съществува от 10-15 г и само ме питат с какво се занимавам, че са ми дали такава служебна кола :lol: и после ходи обяснявай че е лична просто така се води

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкода Суперб

 

:lol::lol::lol: да бе да!тези които карат такива коли не се интересуват много от писане и четене в ШКОДА КЛУБ .Колата ми е 120л на 20г. Написал съм че фирмата на която се води не съществува от 10 -15 години ти да нямаш предвид че карам първия субърп.хехехех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де. Аз не мога да разбера? Хем му даваш рушвет, хем те е яд, че си тръгвал със 100 лв джобни. Имай предвид, че джобните съвсем не са 100 лв, а повече. И ако се дразниш от това, че ченгетата искат рушвет - просто не им предлагай.

Мен не ме дразни това, че ченгето ще вземе много пари. - нямам нищо против да му дават и 5 000лв заплата. Повече ме притеснява факта, че секви кретени пият, карат и нарушават правилника брутално, щото знаят, че ако стане фал ще си платят и няма да имат проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе според мен по-добре 10лв от колкото акт.Най много да ти вземат 10 точки и 30-40 лв..Та затова дай му 10лв и да ти е мирна главата

 

и после се оплакваш защо всеки си прави какво то си иска....ми защото после ще даде 10 лева и ще му е мирна главата :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

corropt,

само да отбележа, че това което си направил е доста опасно. Всеки ден ходя пеша в района на спортната палата и знам какви скорости развиват изнервените от чакане на университета. 100-120км понякога

Една вечер наблюдавах един катаджия, който се разхождаше по осевата линия/луд човек/, за да принуди профучаващите със 70,80 да спазват някакво разстояние при разминаване по-голямо от една боя.

 

Хубавото в случая е не липсата на акт, а липсата на ПТП. Представи си че шкодата ти угасне на средата на платното. С голяма вероятност ще се намери джигит който ще трябва да направи 120 -> 0 за около 30-40м..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.