Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов член !!!


Хашек

Recommended Posts

Уважаеми колеги,

 

В нашия задружен "Шкода форум" имаме още един член и дългогодишен фен на марката (първата му кола е 1000МВ). За съжаление човекът няма възможност (засега) да общува чрез интернет, затова аз ви предоставям информацията за него:

 

Това са някои снимки на автомобила му. Заснети са на Белмекен на тазгодишното рали през месец юли. Автомобилът е Шкода 120Л 1981:

 

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?User ... umId=18516

 

Собственикът на колата се казва Митко, дългогодишен служител на БДЖ - по професия машинист (27год. стаж!), живее в с. Стамболово, община Павликени, изключително приятен човек и събеседник, голям купонджия! (Последната снимка от албума - седналия отляво)

 

За желаещите от района, които искат да се запознаят с него, предоставям телефон: 0887/579340 - Митко Събев

 

Да станем повече, за да бъдем по-силни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колицата определено ме радва. "Старите" японки вече почти ги няма, а тази изглежда много добре, по-дбре от много японки на много по-малко годинки :) Личи си, че е глезена колицата. Още по-хубаво е, че макар и бавничко, шкодаджийте се обединяваме.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ми интересно каква е тази подложка пред педалите. С цел удобство ли е сложена? Миро, ти имаш някаква представа, понеже си видял колата отблизо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, тази подложка не е за педалите, просто съм заснел колата и съм я хванал в кадър.

 

За МВ-то, аз писах, че първата му кола е МВ, но той я продал след като си е купил 120-ката през 1981г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.