Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

една историйка


///M Power

Recommended Posts

цялата история започна с това че трябваше да мина да взема Джипа на бащата (който беше на ремонт за пореден път)...отивам и гледам няма акумолатор ,питам защо ,те ми викат вчера не щя да запали и цяла нощ се е зареждал.....ок няма проблем...слагаме го пали и тръгвам за вкъщи....идилия-турбото свири,аз си слушам музичка отворил съм си джама,половин резервоар нафта......с кеф си се воза...спирам на Мей-то да си проверя резултатите от кандидат студенските изпити....и от тук започнаха проблемите

1.резултата е един голям х@й....

2.скапания ключ заяде-15 мин. се опитвам да мина на контак

3.в колата нямаше грам ток-даже не можеш да си вдигана джама(започвам да мряза ел.нещата в колите)

 

кво да правя няма жив човек....въртя се напред назад няма хора...викам тук е малко надолу ,ще го бутна и ше запали да ама не бутам си аз бутам около 500м(все пак тоя джип тежи 2т.)...няма запалване...ми ся кво да правя....чудя се.....в този момент до мен спира така наречената мечта на всички Голф 2 ГТИ КР-мотора...излиза пича и вика дай да те дръпна да запалиш....гледам ...супер пък и момчето живееше в Дървеница(май де може и да греша).......викам му можеш ли да ме дръпниш до паркинга където седи по принцип колата-той отговаря- няма проблеми....закачиме за голфчето и след 5 мин вече бях си паркирал колата на мястото където си седи....

 

Та с тази история искам да благодаря на момчето което ми помогна и да накарам хората който си мислят ,че само някакви тъпаци карат Голфова са в голяма грешка.....всичко си е до човека колата е само за придвижване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми незнам как е при вас в Варна ,но тук в София доста хора говорят Голфаджийте това ,Голфаджийте онова .......все едно колата е виновна на някой....а истината е че Голфа е супер за това което е направен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не всички, който карат Golf са смотаняци, който създават смут по българските пътища има и много свестни хорица от тях.Просто колата е много здрава и затова се кара от толкова много хора.. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.