Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

№ 1


Хашек

Recommended Posts

Хашек честито бате!!!

Почна се вече и спиране няма,пожелавам ти да жънеш и занапред успехи! Дано да се чудиш къде да си струпаш купите и грамотите!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Миро, кефиш ме :) Само така! Пожелавам ти да жънеш още много такива (а и не само) успехи. Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за пожеланията. Чудех се как да озаглавя темата, така че не излезе като самохвалство, ама как по друг начин да я напиша :( Радвам се най-вече заради Бертонето, дето уж най-бърз в класа ама и на него му скроихме шапката dweeba20.gif

 

Идният уикенд ще се проведе "Класик рали Златни Пясъци", където смятам да участвам - дано любимата марка вземе поредна купа.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Миро, аз като гледам за събота (конкурса за елегантност) и там работата май на грамота отива :lol: ,а дано :wink:

 

Иначе колеги, то Skoda, Skoda ама ако няма кой да я кара... Така че поздравления на Хашек за доброто поведение, а на теб за доброто шофиране rock.gifrock.gifrock.gifth_up.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БАТ МИРКО, МНОГО СЕ РАДВАМ ,ЧЕ ВЕЧЕ НЯКОЙ ТИ Е ПРИЗНАЛ / НА ХАРТИЯ - ДОКУМЕНТАЛНО/ ТРУДА И ЖЕЛАНИЕТО С КОЕТО СЕ ОТНАСЯШ КЪМ НАЙ-ВЕЛИКАТА МАРКА!!!СЪЖАЛЯВАМ ,ЧЕ ПЕТЕК МАЛКО Е БОЛЕН В МОМЕНТА ИНАЧЕ ЩЯХА ДА СИ ПРАВЯТ КОМПАНИЯ НА ЧЕЛНИТЕ МЕСТА! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какво има да се чудиш за името на темата?:) Това, че си хвърлил толкова труд и желание по колата, след което получаваш грамота и биваш оценен достойно си е направо за хвалба бре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей №1, поздрави!!!

малко късно, ама нещо не успях да те засека на място, но пък снимах Хашек на Севастопол.

за конкурса я измиваш и просто няма кой и какво повече да покаже...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен Миро ;) Жалко само, че сега не съм в Бг - иначе по това време отсядам точно в Аксаково - та щях да съм там 100%...

Айде - наздраве и продължавай все в същия дух!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.