Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

sportno gurne 120L-kude v varna...


Guest wrcfan

Recommended Posts

Звънни или се отбий през сервиза - ще ти покажем някои изпълнения на гърне на нашите коли, пък ти после сам ще си прецениш кое как ще направиш. Иначе, по магазините такива не се продават (сам се сещаш нали?!)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха това е добра идея :D и аз може да мина по този случай.

А вие имате ли си някакви други сбирки след работно време,някое заведение или място? Или само сервиза си остава сборен пункт:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lipi ние почти всеки ден сме заедно, обикновено към 17 пред сервиза, когато Ясен заключва, и после отиваме на кафе. Абе звъннете ми, ще се разберем: 0888/215820 Мирослав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК ще измисля нещо :D, 4е с моето тъпо работно време все не става.

Мислех за утре,ама те нали са до обяд в сервиза?Може да ти звънна след 17h като свърша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Хашек дали ще е нахално ако имаш вазможност да снимаш и да постне6 няколко снимки на ва[ите гърнета :?: да земем идея :lol: или ако искаш ми ги прати на maniaka_89@mail.bg мерси предварително :) поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че из галериите на skodaowner ги има някъде гърнетата - снимани са.

 

Ако не намериш пак пиши - ще ги постна тук

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mail.dir.bg/~viktor_lr/gurne.pdf

 

Този pdf го бях намерил някъде из нета и показва какво са измислили чехите по въпроса. Забелязал съм на снимките от съборите, че на Хашек гърнето представлява нещо подобно. Мисля, че относно гърнетата е важно да се отбележи и ползата от използването на мека връзка, за предотвратяване на предаването на вибрациите от гърнето към двигателя. Това много ми допада като идея. Тука имам и едни снимки на Skoda 135GLi и на Rapid Ric, което са последните шкоди от стария тип (произведени към 89та) със двигател от Фаворит. При тях доколкото виждам гърнето не е като на 120ка, а е с преходни тръби след изпускателния колектор и има катализатор! Който се чуди ще спомена, че 135GLi е с моно инжекция Bendix и в този дух сигурно е доста по-модерно направен от Фаворит-а! Ето и снимки малко: http://mail.dir.bg/~viktor_lr/S135Gli.zip

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек изванявай ако те затруднявам но неможах да ги намеря :oops: и исках да те помоля ако можеш да ги постнеш или да ми ги пратиш да ги видя :) мерси предварително ;) поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.