Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

5633 ?


Odin

Recommended Posts

Днес за пръв път! Видях шкода със стикер на клуба. На кръстовището на бул. Черни Връх към София Ленд. Червена 120ка с бели уреди и нагревател на задното стъкло. Регистрационен номер 5633 с трима мъжаги вътре. Айде сега бързо да си признава кой е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По тоя повод искам само да спомена, че вчера е забелязяна от един съсед и приятел, който идва с мен на срещите една синя 130ка на паркинга на практикер в прилично състояние и карана от мъж на средна възраст. ?! Била готина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Още една непозната шкода със стикер на задното стъкло видях в събота 22.10.2005 на паркинга на МЕТРО Люлин. Жълта с големи надписи отстрани "Skoda 120". Кой беше?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха аз па като бях при СИМО в събота да ми оправи чикията след последния "ремонт" дойде един ебаси образа. Висок, едър с черен костюм и БОМБЕ :) Караше бяло ГАРДЕ с ОГРООООООООООМНА (40+ см) плюшена акула закачена на огледалото :mrgreen:

баси човека, умрях си от кеф :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.