Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Деликатен тенекиджийски проблем ...


Satan

Recommended Posts

Имам от скоро Шкода 125 и някой преди мен е заварил долната панта на шофьорската врата (вратата е обръщана напред и е подбила калника) за колонката на купето. Сега заварката е ръждясала и изгнила и в резултат на това вратата е провиснала жестоко. Дайте съвет как може да се ремонтира това и къде е най-добре да бъде извършена тази операция. Предполагам трябва да се изреже до здраво и там да се завари парче от друго купе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според това, което пишеш изхода май е един - режеш, заваряваш, разпробиваш, правиш резба и закачаш вратата. А тоя дето е заварил пантата е голям "умник". Явно са били разядено отворите и болтовете на пантата не са държали, ама за това си има по-културно решение...Баси собствениците...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че така трябва да стане но проблемите са два : нямам инструменти за да го направя и нямам купе донор от което да изрежа съответното парче с резбите :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купета донори има един куп при Сашо на ул. Брегалница, ако го знаеш. мисля, че ще се разберете, а може и там да ти го направят, щото те само шкоди правят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста слушах напоследък за този Сашо но като търся улицата в bgmaps.com намирам две такива в София. Къде точно се намира ? В кой квартал ? Там занимават ли се с ламарини ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намира се в една от преките на Цар Симеон (Брегалница). На една стена има надпис ... не помня как точно беше написано, но имаше правописна грешка май Sckoda :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.