Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Тудор ІІ


BOZZZI

Recommended Posts

а пазара почти не предлага големи купета.... няма ли търсене, кво ли.

 

голями купета има много ....плюс това,това е пазарен сегмент в който имиджа на една марка продава колата......без никой да се обижда ,но Шкода в момента го няма.....

 

сигурно пари няма хахаха

 

пари се намират ....особенно ако можеха после да спечелят още повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4.2 V8 :) Аз се чудя, защо не ги пуснат на пазара тук, в щатите - мисля, че това купе с този двигател ще е чудесно попадение ;) А иначе за Европа - ми според мен ФВ не разрешават да се пускат такива автомобили като Тудор. Нали се сещате къде ще иде ФВ по продажби иначе - не зад Шкода, а изобщо няма да го има в първите 20 (говоря по принцип - не ми изкарвайте таблици с продажби). Това си е мое мнение де ;) Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4.2 V8 :) Аз се чудя, защо не ги пуснат на пазара тук, в щатите - мисля, че това купе с този двигател ще е чудесно попадение ;) А иначе за Европа - ми според мен ФВ не разрешават да се пускат такива автомобили като Тудор. Нали се сещате къде ще иде ФВ по продажби иначе - не за Шкода, а изобщо няма да го има в първите 20 (говоря по принцип - не ми изкарвайте таблици с продажби). Това си е мое мнение де ;) Поздрави!

 

Напълно съгласен със zloQQ, аз мисля, че и друг път съм споделял това мнение и с риск да се повторя бих отбелязал, че също мисля, че едно такова Coupe носещо емблемата на Skoda ще бъде удар за продажбите на VW (като те пак ще си правят пари от Tudor, обаче целта им е да продават VW все пак не мислите ли, а не да лансират Skoda).

Не е ли същото с Skoda Electra... поредния ConceptCar, който ше си остане да краси музея :| :| :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено ,че нема да го продават:)

 

Истината е ,че това е луксозно купе - във този сегмент имиджа само и единствено продава колите.

 

За пример ,VW Пфаетон - направен по ДИРЕКТНИ РАЗПОРЕДНИ НА ГОСПОД-БОГ-ДОКТОР-ИНЖ. ,инжинерни разпоредби разбираите! ,един прекрасен автомобил ,НО няма кои да го купува защото има емблемета на VW ,a ne na AUDI / Bently. Bently Coupe-to пак е на АБСОЛЮТНО СЪЩАТАТА платформа ,и двигатели - и са купува като топъл хляб независимо от астрономическата си цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено ,че нема да го продават:)

 

Истината е ,че това е луксозно купе - във този сегмент имиджа само и единствено продава колите.

 

За пример ,VW Пфаетон - направен по ДИРЕКТНИ РАЗПОРЕДНИ НА ГОСПОД-БОГ-ДОКТОР-ИНЖ. ,инжинерни разпоредби разбираите! ,един прекрасен автомобил ,НО няма кои да го купува защото има емблемета на VW ,a ne na AUDI / Bently. Bently Coupe-to пак е на АБСОЛЮТНО СЪЩАТАТА платформа ,и двигатели - и са купува като топъл хляб независимо от астрономическата си цена.

 

И Phaeton-а се купува ;) Това, че в България няма много не означава, че на запад не го купуват! Да не говорим за VW Touareg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ,че се купува ,купува се...но не и с количеството с което трябва...виж едно пряко сравнение между Файтона и S-класата/7 серия/А8...и ще видиш колко по лоши са продажбите на луксозния VW

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ,че се купува ,купува се...но не и с количеството с което трябва...виж едно пряко сравнение между Файтона и S-класата/7 серия/А8...и ще видиш колко по лоши са продажбите на луксозния VW

 

Да, така е, напълно подкрепям мнението ти ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...че ФауВе не дават старт на проекта, защото ще засенчи техни модели. А колкото до имиджа на Шкода - сигурен съм, че подобна гъзария ще се харчи добре. Колкото до Електра - кой ще си купи Ауди ТТ, ако има Електра???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От друга страна може да им е омръзнало този двигател да го монтират на Аудита.Струва ми се, че се ползва от 91ва година - 14 години. Т.е. да го дадат на шкода? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От друга страна може да им е омръзнало този двигател да го монтират на Аудита.Струва ми се, че се ползва от 91ва година - 14 години. Т.е. да го дадат на шкода?

 

за кой двигател говориш за V8-цата ли?......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за продажби, мотори и т.н. обаче Tudor I повече ми харесва, лично мнение, но онова е все едно Superb Coupe :smt007 , тоя двойката нещо не ми прилича на... всъщност не ми прилича на нищо :smt011 ( А забелязахте ли, че на Tudor II халогените и отворите на бронята са 1 към 1 с на новата Octavia :oops: :P )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък Тюдор 2 много ми допада. Някак си имам чуството че ще се разбираме с тази колица. Само трябва да ъпгрейдна гаража с още един метър че отиде задната броня... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ме кефи, баси щайгата, аеродинамична тухла.

това някой го е сречнал, сигурно и макет няма.

или са сложили снимка на octavia 3 пред криво огледало.

виж tudor 1 друго ми говори.

него не го пуснаха щот на superb продажбите са слаби и не са могли да му избият парите, пък кво остава за купе вариант...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.