Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

кво пак стана?


tsanko

Recommended Posts

мен форума ме кефеше пове4е преди. сега на 1152ь864 не ми се събира в джама трябва да скролвам наляво надясно.

и преди беше по-изчистено.

 

и върнете :shock: иконката :cry: :cry: :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както всичко, така и форума се променя :) И то към по-добро. На мен ми харесва така, но пак да помоля пичовете, които отговарят за тоя KREDOR - дали ще стане активен във форума по някое време :) Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не ти се събира на екрана и трябва да скролваш - влиазай така: www.skodaowner.org/forum/index \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А иначе до днес сутринта като влязнеш в Профил (най-горе на екрана) можеше да си избираш между F1 Apple (сегашния изглед, тема) и subSilver (предишния изглед, тема). Ама сега каквото и да избера все тази тема ми седи :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на мен ли така ми се струва или аватарите са по-големи :roll: Апък ако не са станали по-големи, ше може ли да ги напраим бе пичове, по-яко ше е , не мислите ли :smt108

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече ми харесва новия дизайн, единственото което за сега не ми харесва е това че като пиша в момента прозореца ми е огромен и трябва да местя наляво надясно.Проблема го няма при началната страница и при четене на темите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече ми харесва новия дизайн, единственото което за сега не ми харесва е това че като пиша в момента прозореца ми е огромен и трябва да местя наляво надясно.Проблема го няма при началната страница и при четене на темите.

 

:smt045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен при резолюция 1280х1024 при писане на отговор виждам общо взето почти целия прозорец и имам много малко за скрол (но няма нужда да го използвам). Иначе забелязвам, че като отворя прозореца със всички Emotions ги виждам доста сплескани по хоризонтала, т.е. трудно различавам кое кое е. Явно нещата ще трябва да се коригират леко. Иначе дизайна е готин - типичен Мас \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва така, само полето при писане и горната част на страницата (много е семпла и бледа, преди беше по добре) могат да се коригират... :!:

А да. и друго, ако се вкара малко цвят (зелено,черно като на емблемата) тук таме ще се поразкраси още форума мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.