Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Реглаж преден мост


Odin

Recommended Posts

Ходих при майстора. Смени ябълковидните болтове обаче сега колата като се изправи волана бяга леко в дясно. Къде да я закарам за реглаж. Предполагам няма как сам да се справя с проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mоже да питаш колегата Angel-Skoda, той щеше да ме праща за реглаж при негов майстор, но аз още не съм си оправил втулките на моста и т. н....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро ходих на реглаж в сервиз Дружба - струва 10 лв;

Там има няколко сервиза, аз ходих в този дето входа му е като се подмине бензиностанцията в дясно и направо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти навсякъде, където правят реглаж на преден/заден мост ще ти го направят. Само не ходи в гуми център Диана. Вярно - имат хубави гуми на добри цени, ама оня ден бях там с едно А3. След реглажа колата се държеше по същия начин - дърпаше леко вляво, та ходих на друго място и проблема вече го няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не ходи в гуми център Диана. Вярно - имат хубави гуми на добри цени

Mishelle съгласен съм с теб, имат добри гуми. Но цените им са ужасни. Искаха ми почти 300 кинта/бройката за Мишелин - летни 205/55 R16 А тук, тази същата гума е 100$ Е*ах ги и данъците. А за Yokohama няма да говоря изобщо - казаха ми, че ги нямат, защото не били много добри и нямало търсене. Аз лично с по-добра гума от Yokohama AVS Sport не съм карал. Намерих я на едно място - искаха 350 лева?!?!?! Ми тъпо ми стана - в щатите е пак около 100$, а при нас си пълнят гушите. Не е по темата с реглажа, но...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти :) Ами то като гледам много неща в БГ са доста по-скъпи от същите в САЩ. Но аз имах впредвид добри цени в сравнение с много други магазини за гуми в БГ. А че в Диана мениджърите са много зле е вярно. Един-два месеца след като го отвориха гуми центъра отидох да си купувам 4 Мишлен 205/50/R15. И какво ми казаха - ами ние Мишлен не продаваме...Казах им - как може такъв голям гуми център да предлага такъв голям асортимент от гуми и да е пропуснал Мишлен...След около месец ми стана доста смешно като видях един голям рекламен флаг на Мишлен отгоре на сградата и ... естественно в магазина вече имаше почти цялата гама на тази марка... Може би в момента предлагат вече и Йокохама. Знам ли. Баща ми кара с такива и е много доволен, ама вече са за смяна. Трябва да ида да видя дали нямат. А ти твоите Йокохама от де ги взе?

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти сервиза в Овча Купел, на Т-образното кръстовище, по диагонал на тоя големия търговски център. По въпроса с гумите, цените и всичко останало нямам какво да кажа. А и не беше това темата, струва ми се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yokohama-та ми ги донесе един приятел от Германия. Каза, че били хубави и на добра цена - вързаха ми се по 155 лева!!! Не знам от къде ги е взел, но бяха чисто нови - с лепенки и мустачета. Как да не съм доволен - на сухо и на вода са перфектни - изкараха 70000, а може и още да се покара с тях, но в полза на сигурноста - требе нови. Че като качвахме Шипка (ей. колко готино беше - и после оня манастир...баси якото - кофти, че бех на работа другия ден и неможах да остана) - не си спомням кой беше зад мен (да си каже веднага!) замалко не обърнах движението. Щяхме за резил да станем - да се ударим двама от клуба. Тогава нали беше валнало малко. Та требе си нови гумета - особенно като се сетя какви други катасртофи имаше точно на Шипка.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.