Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Макети на Skoda модели !?


Redline__

Recommended Posts

Искам да си допълня колекцията от макети на автомобили с некой Шкодак, обаче нема :!: Цяла Варна съм обърнал :? - гаранте, че по магазините и складовете няма какъвто и да било размер макет, на каквато и да било Skoda. :|

 

Та апела ми е - ако някой знае къде в България мога да намеря макет на някаква Skoda да сподели, размера (1:87 ; 1:24 ; 1:18 ) няма значение, както фирмата производител, цената и изработката (последното е поправимо!). Може и 2ра ръка да са, не е проблем.

 

Единствено по чешките сайтове съм виждал макети на Skoda oт 1000MB до Superb, ама се сещате за каква цифромания си говорим, a се надявам тук (ако има въобще) числата да са по-земни :roll:

 

Поздрави :smt039

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ходил ли си в официалния представител....всички фирми имат такива макетчета (или поне за тези за който съм се интересувал),лошото е че цената име не е хич "земна" както се изрази ти :? :? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам в нас една фабийка.

Подарък ми е от Чехия.

Едно приятелче ми я донесе - от представителен магазин на марката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наскоро си намерих от мойто детство 110 R ,която имах подарък от едни чехи , но за съжаления с нея си е играл и моя племеник , а те не пазят играчките и сега е без преден капак и няма гуми :) Но ако се интересувш и можеш да я разтаврираш ще ти я дам :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rapid :mrgreen: Ще ми я продадеш или ще ми я дадеш за рестарвация - щото и на 2те съм топъл. В смисъл ако не искаш да ми я продаваш, а мислиш, че можеш да ми имаш доверие за рестврацията, съм съгласен да я пратиш по някой - за мен ще е предизвикателство :smt045 :!: След като я направя ше ти я пратя по някой от нашите хора към София :roll: .

P.S.: А какъв размер е :?: тия дето са по 10-тина см са 1:87, тия около 16-17см 1:24, над 17-18см са вече 1:18 и обикновено са много детайлни.

 

///M Power, ами ЕураТек нямат все още магазин за сувенири във Варна, чух, че в София щяли да откриват сега, ама :roll: ... А за цените съм наясно, преди 4год. в Мюнхен ( в музея на BMW ) макет на BMW e65 (ако се не лъжа това беше последната 7ма серия нали?) ми струваше 67EUR 1:18, нооо и до днес не съжалявам :!: :!: :!: :smt045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналата година макетите в Мюнхен струваха 59 евро.....тъпото е че ако отидеш тук в представителството даваш 200лв.,нещо не е честно но какво да се прави....

 

пс:ама те във Варна не взимат ли всичко от София...та ако им поръчаш няма ли да ти я донесат??....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо че ти я подаря ,щом попада в добри ръце :)

Ако се не лъжа е около 16-17 см. , но да ти кажа че е пласмасова не е като тия яките метални .

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С пластмасова не съм боравил :roll: , но капак, джанти и боя мисля, че ще мога да и набуча :smt036 .

 

///M Power, денят в който си купих 7-мака от музея (фирмата производител е Kyosho) се разходих из Мюнхен и в магазин за детски играчки, на 3тия етаж открих VW Phaeton, пак на Kyosho, пак 1:18 също толкова невероятно изпълнение - на скромната цена от 22EUR :roll: .................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я дайте малко снимки, а? 130-ка matchbox - ухааа

м/ду другото събирам каталози и снимки (не само на skoda) и в таз връзка ако има нещо за размяна / продажба - 089 9863687 - росен

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.