Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шампиони по икономичност!!!


zloQQ

Recommended Posts

http://standartnews.com/archive/2005/10/13/auto/s4586_5.htm

Нямам коментар :smt047 ...биха ми разхода от 3.1/100 когато ходихме до Етъра :smt038 Пише, че е шампионат на марката, но като гледам, какъв е разхода, не се сещам друга кола, която да харчи 5 лева на 100 км. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много иконично, бравос :) Но не бих казал, че ти е била разхода - твоя мотор е по-мощен, купето ти е по тежко и като гледам нямате и един литър разлика :) Имайки впредвид техническите характеристики на двете коли, смятам, че твоята все още държи рекорда \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много икономичен ама и много малка средна скорост но пък за толко пари такава скорост. А и аз не съм срещал по-икономичен автомобил даже и по каталог.

Браво на Хонзовците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.