Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте


Valio

Recommended Posts

Здравейте шкодаци много се радвам, че ви открих! Между другото никак не беше лесно http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=21766

 

Аз от скоро съм собственик на Шкода Октавия РС 2003 година, купихме колата преди ~ 4 месеца от един автомобилнен състезател на който няма да спомена името :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Эдрасти и Добре дошъл в гнездото на шкодарите!:D:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дощъл и от мен! И честито за колата :smt041 Надявам се да е хубава и в добро тех. състояние. Казвам го това от опит, защото един познат си взе такава RS, която е била състезателна. Беше страхотна, но също беше...карана само в червената зона и няма да ти обяснявам, колко дълбоко трябваше да си бръкне в джоба, за да оправи проблемите, които се появиха :smt088 И накрая се отказа и я продаде. Та се надявам, твоята да е по-гледана от онази, за която говоря. Наслаждавай се на гледката зад кормилото на този звяр :smt047 Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет и от мен, какъв цвят е?

а защо не казваш от кого си я купил, това е част от историята на колата ти, при това, придаваща й особен чар?

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и от мен, и честито на патерици!

 

Защо ми се струва, че този състезател, на който не искаш да му казваш името, е Стоян Апостолов от Бургас :?: Ще кажа защо: защото преди около 6 месеца в сервиза му имаше една Октавия, дето се продаваше...

 

Безаварийно каране на новата придобивка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Шкодаци :lol: Името на човека не го споменавам, защото се познаваме добре и съм обеден, че няма да му бъде приятно да го обсъждам по форумите ;) Пък и по принцип не обичам да споменавам имена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.