Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Намерих морга за Шкода в София


niko

Recommended Posts

эначи на тоэи тел.ще ми дадът инфо какво има и какво няма.эащото в сряда съм в София и да энам да ли да я търся моргата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резултати 1 - 2 от общо 2

 

Адрес Район (квартал)

 

1 УЛ. БРЕГАЛНИЦА ВЪЗРАЖДАНЕ

2 УЛ. БРЕГАЛНИЦА ОВЧА КУПЕЛ

 

:?: :?: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя Сашо ако госрещна на улицата ще му нвра главата в ауспуха на 120-ката и ще дам яко газ...Бастун...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво търсиш ве, Ников? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Моторче, а?! :P Имам за теб един двигател - със заводската смазка е още - 450лв и си ТИ! Знам, че търсиш за 80лв, ама при мен струва малко повечко :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моторът е Фаворитов и е на 78000 реални километри. Никога не му е сменяна гарнитура на главата и верига, номерът му е 781.135В което е обикновената моноинжекция (не форсираната). За тук присъстващите при покупка на мотора може за 50лв да получите комплекта моноинж. както следва:

 

Инжектор с тампона, делко, компютър, инсталация, всмукателен колектор с датчиците, датчик на Хол, бензинов филтър-приливник и ламбда сондата.

 

От туй по-голяма кярия има ли???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашко на Брегалница е скъпчия и некоректен. Не ви съветвам да си губите времето с него.

Е, всеки сам може да се увери за какво става въпрос!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как седи въпроса за преминаване от моноиж. към карбуратор ? Ако се сменят колекторите може ли да се хакне и един карб. и да се избегнат всичките сложнотии с елктрониката . Сигурно въпроса ми е мноо тъп :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.