Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Приятно ми е, казвам се ЗДЕНКА...


Хашек

Recommended Posts

Zdenka_Rz.jpgZdenka_Rz2.jpgZdenka_Rz3.jpg

 

Казвам се Зденка, родена съм на 13 март 1971 (или поне така пише в акта ми за раждане), родом съм от Разград, където до вчера (13.10.2005) живях тихо и спокойно с моя единствен стопанин бай Пеню Чотурков - за 34 години съм изминала само 114хил. км и съм на оригинална боя. Последните години бай Пеню ме беше позанемарил доста, а аз все се надявах да пристигне принцът на бял кон и да ме вземе.

 

Но ето че вчера се случи невероятното! - По пладне изневиделица пристигнаха едни момчета от Варна (представиха се като Хашек и RSK) и нещеш ли... ме харесаха. Не можах да скрия своето щастие, и от радост се изпуснах със задна дясна гума! ... В старанието си да им покажа на момчетата своите достойнства, по пътя към Варна ми изтекоха водите на няколко пъти, и въпреки всичко се прибрахме благополучно и те ме похвалиха пред приятелите си в сервиза Шкода! Вечерта ме кара кой ли не, но всички останаха очаровани от мен.

 

Обещават ми светло бъдеще и срещи с мои роднини по събори и палатки. Ще ви пиша пак.

 

Бележка на автора: именният ден на Зденка е 23 септември! Прилагам католически календар на чешките имена:

Zdenka1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ни е честита поредната нова (стара) Шкода в клуба !!!

С нетърпение очаквам да я видя ремонтирана/реставрирана "по варненски" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма съмнения, че това ще е поредната перла в клуба, дело на най-можещите. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брат, то не бе хил, не бе чудо... и на мен ми изтекоха водите от смях - такава хубава приказка не бях чел, че на всичко отгоре и вярна (вярна приказка -ха-ха). и това за белия кон също е вярно :smt041

еуфорията е велико нещо, а както всички виждат и манията по skoda - също!

да е жива и здрава Зденка, та да ни вдъхновява и за напред (а тоз дето се е сетил за минерална вода в 10-литрова бутилка е гений зъл! сигурно е имал стра кола, която често е проявявала капризи по баирите).

 

80 - 100 - 120

:D - [-X - [-o<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз с кеф прочетох поста. Браво Миро, много яко представяне й направи на Зденка. Да ти е честита и все по-хубава да става :) А я кажи сега, от де идва името на тази кола? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

представянето на колата е написано много яко.Извадила е късмет ''Зденка'', че я е намерил принца.Безавариини километри ти жеаля и прятно ползване.

 

ПС.коя под ред шкода ти е това???.А всъщност ти какво ги правиш??? Лъсваш ги и ги продаваш(съмнявам се) или си лъсваш и гледаш като писани яйца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леля Zdenka е прекрасен автомобил, аз лично съм очарован от колата и от поведението и дори в мокро време 8) . Много яко - сега разбирам какво означава да караш Retro автомобил ! :mrgreen: :smt026

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова колица и от мен! Красотичка е тя и хубаво е че има човек, който оценява "скритата" красота на една такава ретро кола :) Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да видим сега кой е внимавал в час и как ги разбира тези работи :) Защото и аз направих асоциация със Зденка Подкапова, ма Миро ще каже :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе хубава е тази Зденка 18+godini

 

http://store3.data.bg/idle/index/Playbo ... kapova.jpg

 

като я видя на живо и аз ще се изпусна от кеф :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt107

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Thank you, people, thank you!

Дано Зденка да провлачи крак на 110-ката, щото нещо тенекеджиите са я зае*али - страх ги е да я почнат :mrgreen: че е разкована цялата. Но обещаха, че я започват през тази година :mrgreen:

 

Като мине КАТ ( :evil: ) Варна ще пусна още Зденкови снимки.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, гледам че си сложил от новия модел предни калници без лайстни и емблеми, ако вече не ти трябват оригиналните и не са мноо омачкани аз съм кандидат да ги купя... иначе супер е станала с тая предница е като 110LS ;) апропо с какъв мотор е сега и разкажи как се представи на ралито Обиколка на Варна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На обиколката на Варна не успях да я събера от бояджийното, т.е. не участвах, но моторът е оригиналния 100С с някои "изненади" в него. Мисля, че е към 52 к.с.

 

За лайсните - ще ги задържа докато стане 110-ката - може да опитам да ги имплантирам там. Ако ми дойде друг акъл - ти си човекът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееeee... Хашек, човече - ти си ЛУД!!!! Баси, колко яка е станала колата... Просто нямам думи, освен да ти честитя поредната красавица и да те поздравя от сърце!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лайсните - ще ги задържа докато стане 110-ката - може да опитам да ги имплантирам там. Ако ми дойде друг акъл - ти си човекът.

 

Имах предвид не лайсните (мисля, че ще мога да намеря дори нови) колкото самите калници, особено десния - гърловината на резервоара е друга... идеята ми е да направя R-ката да изглежда като от първата серия до 1972 г., нали и маската ми е само с 2 фара...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.