Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Приятно ми е, казвам се ЗДЕНКА...


Хашек

Recommended Posts

Аве роска и ти ко са скатаваш :smt110 , пусни снимки на MB-то ве и то е адски добро :D . Дъртанянът на филиала ;) :smt016 .

 

Колкото до баа ви Зденка... ми то няа ко да казвам, от снимките се вижда, апък на живо е да си е*е майката. Бе въобще Миро пак изби рибата :minigun: , вече риба не остана в залива :smt102

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, и от мен поздрави, друже!!! Проследих (макар и с непостоянство) реинкарнацията на Зденка и мога да кажа само едно -> СТАРАТА любов РЪЖДА не хваща! Браво!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЙЕС !!! Днес минах КАТ благополучно :!: :!: :!: Новият рег. номер е В2808КВ - 50лв :mrgreen: плюс другите такси.

 

Скоро ще дам снимки вече в напълно завършен вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек първо моите поздравления справил си се фантастично. Май че всяка шкода в България ще желае да си неин собственик. Понеже ми предстоят премеждия в КАТ (боже как я мразя тая институция) кажи ми 50 лева ли струва цялото прехвърляне с номерата. Много ще ти благодаря ако ми отговориш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек първо моите поздравления справил си се фантастично. Май че всяка шкода в България ще желае да си неин собственик. Понеже ми предстоят премеждия в КАТ (боже как я мразя тая институция) кажи ми 50 лева ли струва цялото прехвърляне с номерата. Много ще ти благодаря ако ми отговориш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

57лв са номерата и талонът, 10.50лв е заявлението, 3лв е проверката на пожарогасителят, ако не си сигурен в спирачките си приготви банкнота от 10лв за да я пробуташ на оня на барабаните.

 

Между другото Estelle знае от личен опит - при минаване на КАТ ако не отговаряш на изискванията пак те пропускат и се радваш че си минал до момента, в който без предупреждение вместо малкия талон ти връчват честитка "Спрян от движение" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Така, впоследствие трябва да пускаш ново заявление и цялата процедура наново. Баси изродите!

 

Общо-взето си приготви 80лв - при добро стечение на обстоятелствата ще ти останат :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията и стискаите палци всичко да е ОК обещавам ако останат кинти от регистрацията при следващата сбирка да почерпя не само с остатъка от тия кинти :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

 

80 - 100 - 120

:D - [-X - [-o<

Хахахахахахаха хаха хахахахахахах хахахахахаха хахаха вярно е това :D

 

 

Между другото Estelle знае от личен опит - при минаване на КАТ ако не отговаряш на изискванията пак те пропускат и се радваш че си минал до момента, в който без предупреждение вместо малкия талон ти връчват честитка "Спрян от движение" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Така, впоследствие трябва да пускаш ново заявление и цялата процедура наново. Баси изродите!

 

Аз ще счупя нещо на излизане от кат и ще ме затворят в районното :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като го слушам Хашек, КАТ Варна са баси изродите - аз колко разкапани ретро-коли съм прекарал през софийския и не са ги спирали ни веднъж, ама пак зависи при кой агент ше случиш на каналето - явно съм бил късметлия;)

 

П.П:

80 - 100 - 120

:) - [-X - [-o<

 

моята версия:

100 - 120 -140 -160(+попътен вятър) - 180

:arrow: - :smt034 - 8) - =D> - :^o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.