Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов Член !


Redline__

Recommended Posts

Здравейте, с голямо задоволство искам да споделя с всички Вас, че членовете на Skoda Owners Club Bulgaria и в частност Варненският клон се увеличиха с още 1, считано от вчера :mrgreen: .

Popai_morQka, отдавна членува задочно в нашия клуб, въпреки, че ако се съдеше по автомобила му - трябваше да се насочи към Lada Club Bulgaria ;) Но съдбата си знае работата и след като година и половина беше в Skoda средите - най-сетне му дойде акъла в главата.

 

Искам да му честитя Skoda-ка още веднъж, да му пожелая хиляди безаварийни километри и щастливи моменти зад волана на новата придобивка :!: :!: :!:

 

А именно, става дума за тъмно синя Skoda Felicia 1996 год., 1.3 карбурация, на 83 000 реални километра :!: Купиха я вчера от семеен познат и колата има само 1 козметична забележка - всичко друго и е ток. Много яка... Косьо, с почерпката можем да изчакаме, само вземи пак от оная крушовата [-o< [-o< [-o< ;) :mrgreen:

 

P.S.: Снимки очаквайте съвсем скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос! Да му се радва на автомобила дълго и само хубави емоции му пожелавам. А може ли и аз, такова...малко...от крушовата :smt120 Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха честито и от мен. Аз ще донеса малко от Тетевенската стара сливова, пък като я подгрея...малиии чудесия :) Хиляди безаварийни километри ти желая :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за пожеланията! А аз тези дни ще и кача няколко снимчици да я видите.Апак за нататак мисля или да пробвам 17"ките на един приятел че да я нащракам сас големи джанти да и са радвам ели пак сас на Redline__ белите 15"ки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.