Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моята жена :)


Mishelle

Recommended Posts

Да ви представя най-новия член на клуб Шкода - жената, която не е пряк собственик на кола с тази марка, но пък е една от малкото ( а може би и единствената) жени в БГ извършвала собственоръчно и без чужда намеса, било то и на книга, почистване и продухване на карбуратор на 120Л :) Жената, която е тапицирала всички нововъведения в моята Шкода. Жената, която редовно пазарува чаркуляци за една червена 120-ка и събира очите на дядото от магазина на Сточна гара с познанията си. Жената, която като се метне на 120-ката дава volume на max на музиката и не излиза от лявата лента...освен за да изпревари от дясно :) Абе... моята жена =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре, момче, оти ползваш жинурята за таквиз ми ти неща? :smt119 А, да тъ питам аз тебе бре? Малиии ма тормоз ли е, чудо ли е - немой тъй - да пазари чаркуля, да продууува карб-а и да га чисти, да ти праи мека колата отвътре... Да оста'иш жинъта намира - чуиш ли - да си слуша музика и само у спортната лента да бръмчи, а не да я занимаваш с разни ми-ти лудорийки. А наздраве от мен и да поздравиш таз достойна мацка :smt047 Поздрви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, не че я ползвам :) Тя поначало обича да седи с мен в гаража и да си говорим докато аз чопля нещо. Ама един ден й викам, че слизам при колата, че нещо неще да върви кат ората и ще духам карба. След 15 мин тя слиза да си бъбрим и вика дай на мен да пробвам. Мина се не мина половин година, пак ще отварям карба. Тя нали е наблюдателна и гледала как вадя и редя чарковете вика - дай да опитам сама :) И го отвори, а после и затвори =D>

А в обличането на тубата, която сме кръстили галено Бебчо, щот е много малка :lol: и в направата на джобовете на вратите и задната кора даже щеше да се сърди ако ги започна сам.

А с твоята половинка каква е историята - тя е с теб или те чака тука в БГ. Имаш спец поздрави от моята. Казва ми - кажи му на Велко ако има някакви проблеми или въпроси относно GPS, картите и съвместимостта им, да пита. Аз ще му помогна. :)

Ай наздраве :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МНого благородно завиждам на жена ти, да знаеш! Така трябва! А не : "Пилееее, абе май предната гума е спаднала, какво се прави в такъв случай? А, пиле?"

 

И за да не кажеш, че като завиждам да взема да правя нещо по въпроса, ще кажа, че в момента чета теория. Пък практиката по-нататък...

 

Поздрави на жена ти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи я докарай тази твоята жена на някой събор да я видим-винаги са ми били интерес такива жени :D

Иначе и аз имам една съученичка Надето...Та това лято боядисвах колата и като мина през гаража ми и като взе телената четка,шкурки,шпатули-търка ръжите по пода,маже с преобразувател после антикор...По едно време взех да ревнувам от нея,че ми бърника по колата ама щом има желание :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя до сега пропуск няма. Където съм бил аз на събирания на клуба, там е била и тя :) Т.е. повечето хора тук са я виждали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.