Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

за магазина на симионовско


plant

Recommended Posts

Извинявайте, че ще ви натоваря отрицателно но искам да споделя и да ви предопредя за магазина на симеоновско шосе 114.

Та отивам аз в събота да си купя задно спирачно цилиндърче.Купих си го за 14лв .Но когато се опитах да го монтирам, се оказа че диметъра на резбата където се навива маслопровеждащата тръбичка е по малък с 0.2мм от диаметъра на цилиндричната част без резба на притискащия винт(този който натиска лещата на тръбичката вътре в спирачния цилиндър).Имах два варинта за решаване на проблема-с пиличка да намаля диаметъра на гайката,или да сменя спирачния цилиндър.Реших да пробвам с втория.Взех си шублера и аиде пак към магазина.Но там явно не мислеха като мен. Когато се опитах да им го върна те ми се развикаха "..ти добре ли си" ,"ти какъв си бе.." "..как така само на вас", "вие не сте добре" , върнаха ми парите и ме изгониха. Почуствах се доста унизен.

Иначе магазина е добре зареден за разлика от главите на момчетата зад щанда. Цените са надути:11лв гарнитура на главата на фаворит-9лв на сточна гара; спирачно цилиндърче задно 14лв-10лв на сточна; термостат 10лв- 6лв на сточна;лагер главина полски 24лв-20 на сточна.Не рекламирам магазина на сточна гара само на тези два знам цените на някои части.

Е, ако искате да толерирате такива търговци-купувайте само от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отдавна не пазарувам от тях. Купих си дефектна част, за което и те нямат вина, но все пак не проявиха и никакво разбиране. Лошото е, че наистина частите за Шкода 120 са масово с дефекти. Имам пред вид кормилни щанги и накрайниците им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз така. По принцип пазарувам само от Васил Левски (бай Мето). Но веднъж ми трябваше кормилна щанга а той нямаше. И отидох на Симеоновско шосе. Купих от там. След около половин година тя започна да похлопва. Имах път към Овча Купел. Грифин ме беше отлрехнал за един магазин там, от където си взех друга щанга. С нея съм вече близо 4 години и въобще не се обажда. Доколкото разбрах впоследствие от Симеоновско шосе бях закупил някакво турско дръвце...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че наистина частите за Шкода 120 са масово с дефекти

не мога да го твърдя със сигурност, но май си прав. аз също имах доста ядове с разни дреболии, последната от които бе лостчето за мигачите - трябваше да се сменя и си купих ново :!: . това, че е с различна щампа (не релефна, както е това на колата) няма да го споменавам, ама ми се падна такова кораво лостче, че известно време си включвах мигача с две ръце, да е...а маа му. ма накрая го оправих де. един мастър от русе ме светна и стана! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора като не ви харесва магазина на Симеоновско шосе, защо ходите там. Случая със спирачното цилиндърче направо ме разби. По-добре повече не пипай сам по спирачната система! Аз отдавна ходя в този магазина и винаги съм се разбирал със хората там - и части съм връщал, но никога не е имало проблем. Магазина си е ок, както и собствениците. Добре, че карате шкода, а не опел, че тогава ще видите какво значи дефектни части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е незнам дали сте забелязали ама там всички си приличат... та единия от синовете на собственика не е много в час... заради него чаках 2 месеца щипки които са си били в магазина през цялото време.... с останалите нямам проблем ... пък и живея на 500 м от там та са ми удобни ... щот докато стигна до бай ти Мето горя 5лв газ в задръстването и пак ми е същото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм пазарувал доста неща от тях - не казвам, че магазина е стока, но пък е зареден и както се казва има от пиле мляко. Примерно три вида накладки, естествено разбах го след като купих от най-евтините(от баня мадара, не помня точно от кой магазин, но писах някаде да не купувате от полските!!!) и след три дни намерих в този магазин най-скъпите - на самата фирма феродо. Досега съм с тях.

 

Едно нещо не е наред в този магазин - и това е отношението към купувача - някак ми казват "Абе ние всичко имаме,ама ти не само, че не можеш да си го позволиш,ами не можеш и да си го смениш" - което, колеги, си е чиста обида за истинския Шкодаджия, нали?

 

Айде безаварийно и евтино возене и шофиране !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...
Извинявайте, че ще ви натоваря отрицателно но искам да споделя и да ви предопредя за магазина на симеоновско шосе 114.

Та отивам аз в събота да си купя задно спирачно цилиндърче.Купих си го за 14лв .Но когато се опитах да го монтирам, се оказа че диметъра на резбата където се навива маслопровеждащата тръбичка е по малък с 0.2мм от диаметъра на цилиндричната част без резба на притискащия винт(този който натиска лещата на тръбичката вътре в спирачния цилиндър).Имах два варинта за решаване на проблема-с пиличка да намаля диаметъра на гайката,или да сменя спирачния цилиндър.Реших да пробвам с втория.Взех си шублера и аиде пак към магазина.Но там явно не мислеха като мен. Когато се опитах да им го върна те ми се развикаха "..ти добре ли си" ,"ти какъв си бе.." "..как така само на вас", "вие не сте добре" , върнаха ми парите и ме изгониха. Почуствах се доста унизен.

Иначе магазина е добре зареден за разлика от главите на момчетата зад щанда. Цените са надути:11лв гарнитура на главата на фаворит-9лв на сточна гара; спирачно цилиндърче задно 14лв-10лв на сточна; термостат 10лв- 6лв на сточна;лагер главина полски 24лв-20 на сточна.Не рекламирам магазина на сточна гара само на тези два знам цените на някои части.

Е, ако искате да толерирате такива търговци-купувайте само от там.

 

 

Едно уточнение - днес бях при бай Мето на Сточна гара и там задното спирачно цилиндърче за 120Л е 11.40 лв, леко увеличение има.

Гумички за двете задни спирачни цилиндърчета са 2.80 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз от там съм си купил само един въздушен филтър за 7лв и едни гумички дето бяха 2лв ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Частите са масово дефектни защото с много голяма сигурност мога да ви кажа че вече добрия китаец е започнал да прави и тях. Цените които ми цитирате като цяло са височки. Спирачно цилиндърче при нас е 9,7лв. гарнитура за глава е 8,8 лева. Да чукна на дърво засега каквито чати съм си взел всичките си работят безотказно пожелавам на всички такъв късмет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.