Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бокс


Favorit

Recommended Posts

Най-важното е наистина да има кеф в такова (а и не само) начинание. Удовлетворението от постигнатото е много яко =D> Поздравления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всъщност едва след като го направих видях че заводските кутии на тези говорители ги правят трапецовидни... :oops:

Иначе нищо не ми пречеше да я направя трапецовидна. Засега мисля първо да я намаля на 60л. и да пробвам със и без рефлектор как ще се чува. Пък откакто сложих ватата вече усещам и разликата с това да няма. Баса е доста по мек а преди направо в бъбреците риташе :)

За следващия бокс вече ще съм доста по добре подготвен ама като се учиш сам е трудничко :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Поздравления колега!

В тази връзка на тоз адрес можете да видите снимки на вече завършения ми self made суб :)

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=4646&AlbumId=12390

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, изглежда много добре :D Я ми кажи какво използва за тапицирането, в смисъл откъде мога евентуално и аз да си намеря такъв плат или каквото е там :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава само да го тестваме :)

Фаворит - доколкото си спомням не си от София, или бъркам. Защото за София мога да те упътя, ама иначе :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами с риск да се изложа ще кажа, че това не е някакъв специален материал за тапициране на озвучителни тела, а си е чист мокет от най евтиния (велтер, представлява мокет ама без тая пластмасовата решетка отдолу).

Струва около 3 лева квадрата.

Работи се лесно и се лепи с всякакво лепило.

Аз го купих от Бриколаж, иначе се продава във всички магазини за подови настилки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D С риск и аз да се изложа ще кажа че май ще направя като теб е..л съм ги в тапицерските платове от 10 лева дето гледах :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.