Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помогнете на незнаещия!


toshe68

Recommended Posts

Здравйте !

Наскоро станах собственик на ШКОДА ФАВОРИТ и сега започвам процедурата по стягането и за зимният период.Като начало скъсах жилото за отваряне на предния капак, счупих единия от малките мигачи на предния калник и ми бягат оборотите ... нещо гасне докато е студена, а и се чува странен шум при палене/може и от стартера да е/.Дайте ми съвет къде е най-заредения и по възможност евтин магазин за Шкода Фаворит и някой добър сервиз или майстор по Шкодите.Благодаря в аванс !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка безавариино ползване

прегледа ли частта от форума с бял-черен списък с майстори и частта с магазините??????????????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Проблемът с оборотите на студено е свързан с тъпия смукач ... и аз се мъча да го наглася да връща с определена стъпка , но ефекта е един и същ ... или връща много рано или въобще не връща /за предпочитане е да връща / инак мноо се вдига разхода 8) , а що се отнася до стартера някой е сменил бендикса с менте и за това издава странни звуци ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте !

...сега започвам процедурата по стягането и за зимният период.Като начало скъсах жилото за отваряне на предния капак, счупих единия от малките мигачи на предния калник и ми бягат оборотите ...

 

абе адаш, с тая подготовка както си я подкарал, нема да изкара до пролетта бе :)

 

За евтин магазин не знам, за пълен, с нормални цени и относително приятен за пазаруване, почни със сточна гара, и ако няма нещо там, гледай другите. имай предвид че магазините за шкода в софия не са от най-работливите и ако си като мене да се сещаш уикенда да правиш кола, в общи линии няма откъде да се пазарува - събота до 14ч, неделя почивка, през седмицата от 13 до 14 - обедна почивка.

 

а, и ако некоя цена ти се стори висока, мръдни до надежда при еуратек, питай, и после се върни да си купиш квото си си харесал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички ви за ценните цъвети!Постегнах Шкодилака и сега е пушка!Никога не бях си представял, че една скромна на вид кола може да е с такива качества и здравина!А кво ли ще стане, ако се метна в една новичка Октавия комби TDI 4х4?Сигурно ще си спя в нея и в нас хич няма и да се прибера...както се вика-дай Боже всекиму, па и една Фелицийка в резерва също... 8)

Успех на всички фенове на марката и много късмет на пътя през новата година!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаеш, колко си прав за спането в Октавия-та. Аз кат' си я взех моята (не е 4х4, ама си има други нещица...) 3 дни почти не слязох от нея. Кефех се на всяко детайлче и верно ми идеше да спя в нея, ама точно тогава малко бях потрошен от една катастрофа, та предпочетох лукса на леглото, пред седалката на любимата....кола.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.