Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Привет на всики ШКОДАРИ!!!


Verdered

Recommended Posts

Здравейте!!!

 

От доста време карам Шкода, но нямах собствена. Е, от вчера се сдобих с една прекрасна 105L. Колата е запазена и което е най-важното на мен много ми харесва и ..... казано с други думи любов от пръв поглед :-).

От около месец чета форума и съм възхитен от добрия тон и уважение. Ще се радвам, ако мога да обменям мнения с останалите КОЛЕГИ (с уважение).

 

P.S. Благодаря на г-н Найденов (предишният собственик на красавицата), че се е погрижил добре за Шкодичката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :) Много безаварийни километри ти желая. И да знаеш - не само ще обменяш мнение и опит с колегите, ами и бири и мезета също! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве да си я караш и добре да се грижиш за нея. Убеден съм, че ако полагаш необходимото "усилие" и тя ще ти отвърне със същото. И както каза zloQQ - тук освен мнения, се обменят и мезета :) Много ми хареса това :-({|= =D> \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен.....

и да си грижовен към 105-ка ;) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колеги, за радушното посрещане!!!

 

На вас също пожелавам безпроблемни пътувания и много забавления с вашите шкодички!

 

Ето и снимки http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10579&AlbumId=28165

 

На тези снимки е още ловечлийка. Регистрацията и сега е шуменска, но иначе си е варналийка :lol: (май стана сложно)

 

Днес ще я снимам пак, така че ще сложа и по-съвременни :)

 

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Честито колега.Пожелавам ти безброй безаварйини километри.Със здраве да си караш Шкодичката. :lol::lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.