Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гарде-Тюдор


Хашек

Recommended Posts

Миро - аз шъ намера Тудор, ама искам да е с четири фара отпред...ъъъ и ако може, нали там, понеже...такова де - ксенонови да бъдат... То не, че съм чувал да има Гарде с ксенон...ама ако намериш...

Иначе може и като това - по-долу :)

Поздрави!

027490.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе - ти като каза SLR (аз изобщо не се бях загледал, че е смеска с SLR-а)... скивай тука - къде се озовах в един прекрасен ден - SLR, Carrera GT, Harley-Davidson, Мерцедес G 500 - кабриолет!!! - ама не съм сложил снимка май...и една "скромна" Carrera Turbo - ама тя милата - до другите два звяра...съвсем не cе забелязваше и затова я няма по снимките... и 'сичко т'ва - в един гараж...на една мацка :) Като се върна ше оправя и видеото дето снимахме и ша го кача някъде. Мотора е баси архива, но ако се загледаш - няма съединител на лявата ръкохватка. Автоматик е - точно както са скоростите на автомобилите. В ляво от километража има една черна топка - е т'ва е лоста за скоростите. Лошото е, че снимките излизат малки и не се вижда както требе, ама явно 5 MP му идват много на yahoo-to.

Поздрави!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/vparleff/album?.dir=/41bf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малийй, де ги копаш ти таквиз мацки, я докарай неколко насам за армаган кат са завръщаш;) А моторетката си е класика верно, малко мяза на Индиан тва Харли, явно са от една епоха...

 

А галерията на младите творци шкода-тунинговщици (126 творби) просто немах нерви да я разгледам докрай - то бива бива ама...:mrgreen:

http://hvtm.totalcar.hu/index.php3?ID=0013&bID=720

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Митко, аз ако мога колите да взема...за к'во са ти мацки да ти донасям, няма ли да ти е по-кеф мотора да му се кефиш или някой от онея зверове :smt118

Аз само се надявам да успея да ги покарам :smt112 ... уж обеща мацката...то тя си е дърта де, ма запазена изглежда :smt025 Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.