Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

диагностика на двигателя


venalek

Recommended Posts

Здравейте! :smt041 Отскоро карам Фаворит LX и по принцип съм много доволен от шкодака.След като ходих на диагностика на двигателя обаче колата взе да гори много.Мисля, че майстора пипа някакви настройки на карбуратора и от това е проблема.Препоръчайте ми място където могат да ми направят читава диагностика на двигателя [-o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ха ся де, фана ме натясно - ето един при който съм ходил преди 2-3 години, водеше се спец: Васил Стойнов, кв. Бояна ул. 611, Nо. 19А тел. 577513, ама може да са го сменили с цифров, а и дали работи още човека не знам... знам и за някакъв майстор в Горубляне, ама не съм ходил там. Имаше и едно печено момче в сервиз Изток, чувам, че още работел там, но името не помня, Петър май...

Не искам да те плаша, но съм чувал, че с тия карбове Pierburg, дори професионални диагностици виждат зор и търсят помощ... аз фелицията скоро си я купих и все още не съм имал ядове с карба, да чукна на дръво :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Krankenstein, :smt045 мисля като за начало да отида до сервиз Изток!А иначе за Pierburg си много прав, защото реших да проверя във форумите за Фолксваген и ми се изправиха косите какви проблеми правят тези карбуратори.Единственото успокоително нещо е, че точно моя модел май не е толкова проблемен.Все пак мисля да отида на диагностика-пък каквото стане :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.