Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новия джип на SKODA


Fabia vRS

Recommended Posts

И на мен много ми прилича на XC90 отзад, а отпред не знам защо на Touareg, туй кво трябва да е ся - Octavia Cross Country ли? :mrgreen:

 

Иначе е яко, мен ме кефи :smt045 , дано да няма съдбата на Tudor :smt120

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Na men po mi prili4a na Allroad s trezi izduti kalnici.Kato cqlo e dobro izpulnenie-kato za purvi golqm SUV e normalno da ima vzaimstvani elementi ot drugi modeli.Dano da bude uspe6en tozi model!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае де - остави ни да му се изкефим поне малко :) То е ясно че е правено на комп-а на някой фен...за съжаление. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Това си е стандартна октавийка кат мойта :D . С малко поувеличен клиренс (повече от колкото на 4х4) допълнителни пластмаси по калинците. Всико останало ми изглежда стандартно - линията си е същата - и на мен ми прилична на нещо между Porsche Caynne и XC90 отзад, само че по хубаво и от двете :D . Джантите са също стандартни на шкода - 4х4 модела го рекламират с такива. Накрайника също се предлага от каталога с аксесоари за бензиновите двигатели. Според мен това може и да си е истинска просто с off-road тунинг. Иначе много ме кефи такъв вариан и ако намеря къде могат да направят нещо такова с удоволствие ще го направя.

Само и липсва една лъскава броня под резервоара която се показва малко и на бронята :) и ще е напълно завършена :D

 

ПП. Фаровете за мъгла са като на RSката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.