Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Laurin & Klement Voiturette 1905 + Skoda Popular 1936


rsk

Recommended Posts

Laurin & Klement Voiturette 1905 + Skoda Popular 1936 - тези двете чудеса ще гостуват в България по случай 100-годишнината на първото четириколесно превозно средство на Лаурин и Клемент, но по дяволите не знам нищо повече. Всъшност знам, че ще бъдат в Софийския салон, в "Надежда".

Някой знае ли нещо повече - от кога до кога са в България, само в София ли ще може да ги види човек...

Ако някой може да поразпита директно в Надежда...

Искам да ги видя, две не виждам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес чета следното нещо в в. ТРУД

 

''заповядайте в център ШКОДА, за да видите за първи път в БГ. уникални ретро модели ....... и тн, тн, тн, има и адреса''

 

правя си извода, че щом не пише дата и рекламата започва с ''ЗАПОВЯДАЙТЕ'' значи са вече там!!!

 

аз събота ще гледам да отида натам и ще кажа после

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охооо - ти убаво ша одиш, ама и некоя снимчица да праснеш, па и да туриш после тук, за кеф на не можещите, а искащи да видят тези возила...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви проверете докога ще са там!!! От Варна може да спретнем едно посещение!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A не пише ли в кой точно център, в София има поне 2 на Еуратек... знам тоя на Тотлебен, а другия в Надежда само веднъж минах покрай него и едва ли сам ще го намеря, та ако някой друг мисли да ходи натам ша го зема за куче-водач :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомобилите се намират в шоу рума в жк. Надежда 1, бул. "Хан Кубрат" 27. Видях едно анонсче във в. "24 часа". Maniac, сори, ама не е написана дата до кога моделите ще са там. Предполагам, че няма да ги махат скоро.. датата на вестника източник е 21 ноември.. Айде ако някой ходи на понаправи снимки, ако има възможност ;) Поздрави и внимавайте със снега ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с обявата го вижда цяла българия, въпроса беше да се "черпи вода от извора", щот сичката ни преса е... :smt035 и ще пишат, когато всичко свърши. не, че не мога да се обадя и по телефона да питам, ама друго си е някой да пита на място... :?:

 

rsk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вносителят на "Шкода" у нас "Еуротек" показа в хотел "Кемпински" най-стария автомобил на компанията "Лаурин и Клемент" от 1905 г. и модела "Популар" от 1936 година.

 

http://www.standartnews.com/archive/200 ... /index.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Redline много лошо гледа твоя Фав вечер 676.gif

п.с. и това не е по темата, сори...

 

Ми с едни и същи вежди на фаровете сме - би трябвало и твоя така да гледа :smt016 .

 

P.S.: И аз сори за offtopic-a, ама наистина не можах да хвана връзката с вървенето и старите L&K във мнението на Цецо :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, след централните новини на bTV се появи един платен репортаж за Шкода. По-точно за представянето на ретро автомобилите и на новата Октавия РС. Доста прилично беше. Щом и чешкия посланник е бил... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

малко класика на живо 8)

http://195.230.14.14/stamboliiski/Krankenstein/100%20years%20Skoda/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво Митак!

воатюретката изглежда много смешна...

за кво ги разкарваха обаче тия коли без да ги покажат на хората...

все едно в БГ нямаше шкоди, които да бъдат наети от еура тек - хем по - лесно, хем по - атрактивно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.