Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как да си направя 8)


stenly

Recommended Posts

Момчета видях това в шкода клуб чехия

 

32_1.jpg

 

Ето и линка към сайта http://www.skoda-fabia-club.cz/index.php?id=32

 

Как да си направя стоповете бели като тези?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не можеш да си направиш бели стоповете. Можеш да си ги потъмниш, но ако искаш бяли...ще требе да си ги напазаруваш...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти няколко модела с цени от сайта на D&W (http://www.duw.de)

Но са само кристални модели.

 

Цените са в Евро,обръщаш ги в лева и добавяш ДДС и си ти :D

Тук във Варна знам един магазин,който работи с каталога на D&W и така изчисляват цените за продуктите.Мога да попитам и за офис в София дали имат.

 

P.S. Цените са за двата стопа комплект :)

 

787266.jpg 126.61 Euro

http://www.duw.de/shop/(tpr3sv55xba4vh55lc3u3x45)/detailview.aspx?ID=1119151

 

 

790428.jpg 123.21 Euro

http://www.duw.de/shop/(tpr3sv55xba4vh55lc3u3x45)/detailview.aspx?ID=1136479

 

 

742081.jpg 160.61 Euro

http://www.duw.de/shop/(tpr3sv55xba4vh55lc3u3x45)/detailview.aspx?ID=1083386

 

 

752546.jpg 126.61 Euro

http://www.duw.de/shop/(tpr3sv55xba4vh55lc3u3x45)/detailview.aspx?ID=1117686

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели направи ми впечатление, че това са оригиналните стопове на Фабия, никъде не съм виждал да се продават такива! Дали все пак не се маха червеното покритие по някакъв начин, с разредител или нещо подобно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви разредители какво чудо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Стоповете се правят такива каквито ги виждаш,бели(безцветни) или кристални.

А оригиналните са си с червена пластмаса,не са боядисвани.

 

Не погледна ли предният ми постинг?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна има една фабия на един наш клиент, който веднага след като я купи си сложи същите такива стопове! Клиента е шефа на фирма Тинимпекс- внос на авточасти Шкода от когото аз си купих белите стопове за рапида. В неговия магазин на ул.Бенковска има такива стопове за Фабия. Лошото е че трябва да се слагат цветни крушки- червени и оранжеви, но този проблем го реших. На събора видяхте белите стопове, смятам че се получиха добре.

На мен също са ми задавали въпросите "Човече как ги обезцвети тези стопове?", "Как си ги направил тези стопове такива бели?" но в крайна сметка се купуват така, няма начин нормален стоп да се обезцвети, този просто си е направен от безцветна прозрачна пластмаса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко струват белите стопове за старите Шкоди?

Те на моята бежова кола май няма много да ходят,ама да питам така информативно :D

 

P.S. Само стъклата ли се продават или целите стопове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко струват белите стопове за старите Шкоди?

Те на моята бежова кола май няма много да ходят,ама да питам така информативно :D

Между другото добре стоят на бежова шкода - слагали сме! :) Мисля че струваха около 40 лв двете стъкла- колкото струват и стандартните, нямат разлика в цената или ако имат е незначителна.

сменят се лесно - хванати са с 4 винта и една гайка на светлоотразителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lipi не говоря за стоповете, които ти си пуснал, много добре съм запознат с тях и цените им! Такива стопове в стил Lexus не ми трябват, изобщо не ми харесват! Вгледаи се в снимката и виж как си личат остатъците от червеното по края на стопа!

 

32_1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това червеното по края на стопа е уплътнителя - нали ти казвам че във Варна ги продават и съм ги виждал и в магазина и на кола!!!!

Не е възможно цветната пластмаса да стане безцветна - ти си много дебела глава и моля те не се излагай ще ти се смеят хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK Маниак :oops: това е супер добра новина :lol: Можеш ли да проучиш колко струват, и кажи добре ли стоят на колата според теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тук във Варна къде се продават такива?

 

За свалянето вече знам как става:)разглобявал съм ги.Единият ми беше много изсветлял и ги свалих да ги потъмня с черен лак да не личе,че много кофти излеждаше.Но съм си мислил и за бели,ама ще видим:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко изглежда фабията с тях. Въпросната фабия е цвят сребрист металик и с белите стопове става направо убиец :evil: !!! ако Lipi отива да си купува стопове да провери цената и за Фабия!

Lipi аз по-горе писах, но явно не си прочел - такива стопове има на магазина на ул. Бенковска от колхозния пазар надолу, първия светофар на ляво и после преди следващия светофар от лявата страна ще видиш магазина преди него има магазин за лагери FAG и сладкарница на "Краев Експрес"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK мерси Маниак! Липи провери ако можеш и цените на тези стопове за Фабия! Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен тези стопове не ми харесват.Не стоят хубаво а и много слабо светят.Пук и мигача свети гадно.Виж тези предните белите наистина са супер.Които е навитак и иска да пробва да с избели стоповете да им сложи малко коресилин,интересно ми е какво 6е стане???На мен също ми е мнопго интересно колко вурвят такива стопове във Варна.А между другото на Милотек саита гледах същите кристални като горните само 4е с по4ернено стъкло-много са яки!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Които е навитак и иска да пробва да с избели стоповете да им сложи малко коресилин,интересно ми е какво 6е стане???

 

Е тук вече работата стана като прееби другарче!!! :evil: Като ти е интересно свали си стоповете,намажи ги с коресилин и чакай да видиш какво ще стане!Пълни тикви начи!Тва е пластмаса със съответния цвят,не е като да отидеш да си купиш три шишенца кислородна вода и да си направиш косата от черна руса с червени кичури!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Които е навитак и иска да пробва да с избели стоповете да им сложи малко коресилин,интересно ми е какво 6е стане???

 

Е тук вече работата стана като прееби другарче!!! :evil: Като ти е интересно свали си стоповете,намажи ги с коресилин и чакай да видиш какво ще стане!Пълни тикви начи!Тва е пластмаса със съответния цвят,не е като да отидеш да си купиш три шишенца кислородна вода и да си направиш косата от черна руса с червени кичури!

 

Да точно така се получи! Даже няма да си напише и името, егати тариката, сиирджия :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още не,понеже моето работно време е като на магазина за части и няма как да отида:)Ще се пробвам в събота преди работа,ако не другата седмица ще измисля нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.