Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Favorit] Резултат след престъргване на главата 1,2мм


Redline__

Recommended Posts

Мотора е 781.135, главата е долу с 1.2мм :mrgreen:

 

Резултата: Много въза ве ей super.gif !!! Малко се чува аванса с 95, ама ще се коригира своевременно smoking1.gif.

 

Special Thanks to Skoda team Varna th_up.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що така пристъргва, време ли беше дошло или просто проверяваш какво ще каже Фав-а тогава :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф и мене моя ме притеснява малко че скоро може гарнитурата да се обади че стана на 110 000км а само малсообирачи и алуминиеви повдигачи има бутано по мотора...твоя на колко км е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

130 000км 8) .За последно баща ми я е сменял гарнитурата, през 1999. Ама тогава не знам защо не са давали главата на фреза... сигурно пак с неговите икономии :evil:. Иначе Миро и Ясен казаха, че мотора е перфектен - 0.07mm износване на цилиндрите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.