Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Препоръчайте ми бояджия...


izov

Recommended Posts

Маркери за драскотини съм виждал промерно в магазин Авто Мания на Цариградско на разклона за Горубляне, на ъгъла. Има и на други места - всъщност в много авто магазини ги има.

 

Izov, Yohi: не му се връзвайте на Toni - той даже не е регистриран, пък и него го видяхме какъв разбирач е:

Аз затова искам малко по-басов звук, а не да трещи яко отзад За това питам има ли разлика при звука на спортните гърнета Някой каза, че няма да се промени звука изобщо Няма друг път, шибе ме е, че даже ще стане много шумна

 

Айде поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много благодарности на beliq_lebed

при първа възможност ще мина през Авто Мания

и ще напиша инфо тук.

А за ЕураТек ми казаха "Да може да ви доставим ТАКОВА НЕЩО но става само с поръчка, струва около 12лв но няма да ви вземем поръчката преди нова година.

Доставката е около 2-3 седмици след поръчка"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих до ЕураТек, че бая работи ми се бяха насъбрали - вноски, гражданска отговорност и т.н. и реших да видя каква е тази работа с маркерите. Момчетата от сервиза погледнаха колата и казаха, че е паднал само лака. Препоръчаха там едно нещо да си купя, поръчах го и ще дойде към края на януари. Казаха да изчакам да се стопли времето, да мацна само малко лак, да изчакам няколко дни, да я пастирам и всичко ще е наред, даже най-вероятно нямало да си личи ;o))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси тва само при тъпаците от Еуратек ли е или е мания при всички вносители всяка дребоилия се доставя с поръчка и все чакаш ... добре , че рядко ми се налага да им ползвам услугите иначе досега да съм пребил някой :evil: като не внасят части поне козметика да държат на склад ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах подлакътник за мойта и трябва да чакам 2 месеца за доставката. Просто каквото и да поръчаш чакаш сума време. И за железните джанти също чаках към 2 месеца :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи чувствам се страхотен късметлия

отидох в еуратек и си взех гривната (решетката) около халогена веднага без да чакам и то само за 5.30 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е около 300лв. Не мога да си спомня точно. Снимки нямам. Както ми обясниха цвета е според салона в моя случй бял и би трябвало да се отваря демек да има място да си слагаш разни неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,брат тва за подлакътника е много оригинално,ако става въпрос за ФАБИЯ,ама на RSa..........Все пак спортна кола кара6??????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Az ne sum kazal 4e pre4i.I nqmam ni6o protiv,kolata si e tvoq,ti si q oborudva6,kakto ti haresa-prosto izrazih mnenie,4e na tezi sportni sedalki edva li bi pasnal podlakutnik!Ako sum sburkal-IZVINQVAM SE!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако драскотините не са дълбоки полирането ги покрива доста добре. Колкото до спрейчетата които ги продават уж с твоя цвят не вършат добра работа. Имал съм нещастието да се мъча да корегирам драскотини с такива спрейове взе да си личи че има разлика в нюанса. Полирах колата и драскотините изчезнаха и 2 месец ги няма. Но ако имаш олюпено дори колкото грахово зърно няма да го покрие. Освен това за да може спрея да хване трябва да тръкнеш с водна шкурка на мястото от което допълнително се нарушава лака. Изводите си ги направи сам. Ако са драскотини, полирай колата това е моя съвет. Ако драскотините не са толкова малки отиди но бояджия не съм от София и немога да ти препоръчам никои, но не си орезиляваи колата с спреи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам два вида нарушение на боята така да се каже ;o)

 

Имам няколко тесни и дълги драскотини, които със сигурност ще изчезнат след полиране. Втория вид е паднало лаково покритие. Поръчах си само лак за този вид боя и тия от сервиза каза, че като го намаща и след това я полирам цялата няма да си личи. Още повече че колата е почти нова и едва ли ще има разлика в нюансите, поне така се надявам де ;o)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще третираш само с лак няма проблеми. Аз си мислех 4е ще вапцаш драскотините. Лакирай после полираи и дано количката да стане като нова. Успех дано всичко стане както трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Обещах да кажа какво съм намерил в АвтоМания

Има коректори за боя струват 9.90лв. Има много цветове (или поне достатъчно)

Представете си маркер (обикновен) - е същото е.

В моя случай е одраскан само лака, без боята , не върши работа. Предполагам че ще скрие частично голяма стабилна драскотина но на леко одраскване нямало да е добре (това ми казаха в магазина)

 

Това е

едва ли съм бил полезен на някой но обещах да напиша какво съм открил там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оня ден ми звъннаха от Еуратек, че са доставили коректора за мойта - отне им учудващо малко време ;o) Сега не съм в България, но като се прибера ще си го взема и като се затопли ще я намацам с лака, дано се оправи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.