Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Препоръчайте ми бояджия...


izov

Recommended Posts

Открих си няколко драскотини по колата ;o(

 

Не са до метал и са малки, но ме побъркват, така чи можете ли да ми препоръчате къде да отида да ги отправят. Не ми се занимава със застрахователи и ЕураТек обаче.

 

Благодаря

 

Колата е Фабия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Еуратек трябва да продават маркери с твоя цвят. Така ще избегнеш олелиите с майсторите и за 15мин ще приключиш с проблема. Ако в Еуратек няма, посети най-близкия магазин за бои и според номера на боята ще ти предложат коректори.

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не пробваш да я пастираш...щом казваш, че драскотините не са дълбоки. Ако се навиеш - свиркай, ще те пратя при един приятел. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да си кажа и аз открих една драскотина на моята.

Не е нещо кой знаеш колко сериозно ама защо да не го оправя. Но със сигурност няма да ходя на бояджия заради това.

Дайте ми повече инфо за тези маркери МОЛЯ

от къде,колко горе долу струват и как се работи с тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и ас зе заинтересувах от маркерите - кажете дали си струват.

 

Едната драскотина ще падне с паста, пролетта ще я оправя, обаче другите две са по-скоро на площ около половината от една стотинка и боята е паднала, но е е стигнала до метала. Някой като си е отварял вратата ме е забърсал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се в ЕураТек - имат коректори и нещо като спрейове. Кое ми препоръчвате?

 

И още нещо важно - здрави ли са тези неща? Да не стане така че след първото измиване или пастиране да се налага пак да го правя?

 

Много тъпо се е отлюспила боята и защо по дяволите слоя боя е толкова тънък :o(((

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нещо са им скапани боите... Много тънък ми се вижда слоя... Бахти

 

Дано тия от ЕураТек да се навият да ми го мацнат, че аз ще го оклепам ;o)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен маркера(пастела) остава наи-удачния вариант,ако драскотините не са дълбоки.Ако са точки от камъчета дори и по дълбоки да са,пак няма проблеми.И не си личи-за зимата е много добър вариант за прикриване на следи от камъни.А на мен ми е интересно няма ли някакви"покривала са предния капак на фабията както тези на бусовете,ако има веднага бих си взел!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат BlackPearl недей прави такива неща! Тука в канада са фенове на тия уникални простотии и мога да ти кажа че не само не пази колата а напротив-направо унищожава боята.Тва става понеже маската никога неможе да прилепне плътно за колата и от вятъра се мести и протърква боята.Просто няма никъв смисъл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви идеи къде продават такива маркери? За София...

 

В ЕураТек имат коректори (както ми го обясниха по телефона май е на принципа на коректора за хартия) и спрейове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е и аз това питах?

някой знае ли магазин?

а за ЕураТек бяхпочти сигурен че ще ти предложат само спрей което в нашия случай хич не върхи работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли ви мързи да прескочите с колата до Еуратек и да ги питате с коректор може ли да се скрият джизгиите? Защо трябва да пълним форума с мнения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото еуратек имат невероятно работно време.

а ако някой е на нормален работен ден няма как да ги хване или трябва да излезе от работа. (в моя случай от Младост до Надежда сещай се за колко време ще отида и ще се върна.)

 

Ей за това питам някои дали е купувал и от къде точно.

(ако ви печат постовете трийте ги бе хора)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие двамата сте супер зле, чесно yohi и izov! Просто като ви чета и падам от смях, толкова ли сте мързеливи не мога да разбера :? Маркер коректор не е пастел както някой каза - продават се две тубички - едната е боята, а другата е лака, двете в София струват към 12 лева за боя металик! Айде звъннете в Еуратек поне и си поръчайте ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей нещастник!

 

Спазвай малко благоприличие, ако обичаш! Аман от такива разбирачи като тебе. Ако те пусна в мойта област на работа ще зяпаш като гърмян заек, ама иначе тука си много отворен! Комплексар!

 

Нали за това са форумите - да се дискутират проблеми на хората!

 

Не съм мързелив, ами нямам време! Обаждах се в ЕТ, но и те не можаха да обяснят за какво става въпрос. Затова реших да потърся съвет тука!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен не ми е това работата, но като ми трябваше се обадих и попитах, поръчах си и готово! Толкова ли е трудно :roll:

 

Личи си кой е нещастник и комплексар :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ко толкоз...

само едно ми е леко неясно - който няма време да отиде да пита, как шъ намери време да отиде да си купи?

ама моля дан ми са отговаря, се ми е тая

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.