Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Идея за по - здрава предница...


The Best Forman

Recommended Posts

Някой мислил ли е за замяна на предния мост барабар с носачите с такъв на Фелиция т.к. ми се струва , че окачването на Фелицията е доста по - издръжливо с големите кръгли тампони отколкото нащо с тез гумени втулчици , които се разтропват седмици след подмяната им .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяш моста с носачите от Фелиция и слагаш успокоителна щанга и Фаворита става железен. Ама е по безболезнено направо Фелиция да си купиш :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не постигаш като смениш моста с носачите от Фелиция - те са същите като на Фаворита. На Фелицията задните тампони също много бързо се разтропват. Затуй аз на моето Фелацио направих така: пристъргах оста на носача 2мм и набих тампони от Астра - стана железно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид че като смени моста и носачите (които на Фоворита нямат отвори за усп.щанга) тогава ще може да я сложи и разликата е ще е доста голяма. Както в стабилноста и возенето, така и ще издържат повече тампоните по носачите за сметка на тези на успокоителната....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То няма смисъл от стабилизираща щанга , защото няма къде да се хване на предната греда ;) По мои наблюдения тези тампони изкарват доста повече и почват да тропат чак като се скъсат , а при мене ги сменям всяка пролет и лятото вече почва да ме бие по обувките :lol: , но немогат да се насадят само носачи т.к. няма как да се хване болта на тампона.

Интересна ми стана модификацията на Хашек ... ако може малко повече инфо да дадеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.