Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов член и колега


carlsson

Recommended Posts

Здравейте на всички.

 

първо да ви се представя: казвам с Борис, от София съм, почти на 20 години, студент "транспортна техника и технологии"

карам Шкода 120 GL 1990г., 5 скорости; подариха ми я преди почти 2 години иначе е внесена от Австрия 1995г.

регистрирах се преди няколко дни (защото чак сега открих форума) и съжалявам че още не съм писал нищо но съм в сесия и...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и от мен Боре :)

Да се грижиш за колата и да си редовен по срещите ;)

И успех на сесията!!!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей и от мен

май вече сме 4ма от ТУ-софия

 

трябва да качиш снимки на колата, че съм си харесал една лъскава 120 ка която редовно спира около техническия и все се каня да оставя съобщение на собственика за форума ама .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D мерси за вниманието!! :D за съжаление още нямам снимки на колата но ще я снимам тия дни

аа... всъщност не съм се уточнил..аз уча тази специалност във ВТУ Тодор каблешков-тава е бившото ПЖИ..по транспорта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен Боре. Със здраве да караш колицата, често да четеш и пишеш във форума и да пропускаш възможно най-малко срещи :)

 

Hi и от мен колега, и да кажа че аз също съм в ТУ 8)

 

ТУ и ПЖИ не са ли две различни учебни заведения :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

различни са учебните заведения но аз си помислих че като колегата е специалност ''транспортна техника....'' е в ТУ

а колегата с фабиаа рс ми го каза на мен това че и той учи в ту

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.