Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия 68 к.с.


high_octane

Recommended Posts

абе каквото и да ти се наложи да смениш при дизел си е е.... м....

Цените са по 2 или по 3 в сравнение с бензиновите.

Карах дизел преди да взема шкодата. Хубавото е че с 22 лв минавах по 350 км градско(не от бензиностанцията естествено). Сега с толкова пари 150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • izov

    10

  • high_octane

    9

  • Redline__

    7

  • Favorit

    6

Най-много писали в темата

http://www.skoda-auto.com/global/aid/ne ... bia.htm?c={3949DB25-4207-47F3-BBDE-11FE48A81652}

ето ти отговор на двойната цена на резервните части за дизел, а ти си карай твойта 3цилиндровка и се оплаквай от разход 10,6 зимата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви 10,6 бре? ;o))))

 

 

Мойта максимално гълта 8,9 при -15 навънка и при супер задръстване по Сливница и на разстояние 3,5 километра. Като си загрее хубаво (5 и повече км.) разхода си пада до 8,4, което за гадното софийско движение не е толкова зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за рекорда с 1,4TDI е много хубаво, но те са карали на извънградско със супер ниска скорост при топло време. Аз като я взех мойта и като още я разработвах карах до Пловдив по магистралата с около 75-80 км/ч на пета без да я настъпвам,карах супер равномерно. Разхода ми беше 4,7!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз прочетох статията - упоменават само 200 км магистрала + градски и селски пътища + наклони при изкачване и спускане от 45%... Не ме учдва малкия разход :) Наистина е топло времето, както и не са я настъпвали. Аз с моята постигнах 3,1/100 а е Октавия... И определено е по-евтино от влак, както са написали пичовете в края на статията.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.