Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Епопеята с кака Пена е към своя краи


Penaowner

Recommended Posts

През декември 2005 станах собственик на 120л 79 набор. Един авер ми даде адреса на тоя форум за което съм му много благодарен. Тук срещнах съвети и морална подкрепа по нета от много хора на които също им благодаря. Много хора ми казаха че съм луд да възтоновявам кола претърпяла пожар в двигателя но аз бях упорит :). Искам да благодаря на Corropt по чиито снимки на ел схемата я възтановихме успешно. Днес когато светнаха габаритите първите тествани лампи направо мед ми закапа на сърцето. А когато стартера завъртя направо бях в екстаз. За мене е неуписуемо удоволствие когато някои каже:" тва за нищо не става" да му докажа противното. Страхотно чувство се изпитва когато кола като тая отписана от всички и стояла като труп близо година днес показа признаци на живот. Искам да благодаря на Евгени, Дидо,Весо,Nikov i Otgorata, които ми помогнаха с каквото могат в това начинание. Останаха настроики на карба и делкото но това са дребни неща. Тия дни обещавам да сложа снимки на Пена и да опиша какво сме свършили по нея. Благодаря на RSK,Mishelle и всички останали които се интересуваха от моита бричка. На пролет се надявам да се запознаем лично на някоя от сбирките на клуба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, да ти е жива и здрава кака Пена :) И най-вече благодарна за усилията, които си положил по нея. Пускай снимки да я видим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актова фотосесия на кака ви Пена!!! (18+)

 

Ей на тва мязах, га ма зеха! (Весо, как успя да ме запалиш!?!?)

o632740560921406250.jpg

 

o632740560728750000.jpg

 

o632740561322656250.jpg

 

o632740561806718750.jpg

 

В бокса... с гъзъ напред!

o632740563074687500.jpg

 

Мой да ни въря, ама съм със спортен геврек!!!

o632740561505937500.jpg

 

По български: един работи, другите дават акъл и псуват!

o632740565029687500.jpg

 

Цветовета са само за цвят! А кой откъде е... кой знае!?

o632740565921875000.jpg

 

Пожарната бригада в готовност да предотврати "Как изгоря Пена" vol 2

o632740566274218750.jpg

 

Бреййй!!! Жа я бъди!!!

o632740566662500000.jpg

 

Пена е на къси, ние пък на дълги ;-)

o632740562149687500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да ти кажа Евала, другото ще е малко :) Браво и поздрави за успеха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Odin мерси за поздравите. геврека едно време си го откраднах докато бачках на картинг пистата смятам да намина да ги видя тия дни за кражба няма да стане ама може да предложат някои евтин и ако стане ще ти пиша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Odin мерси за поздравите. геврека едно време си го откраднах докато бачках на картинг пистата смятам да намина да ги видя тия дни за кражба няма да стане ама може да предложат някои евтин и ако стане ще ти пиша

 

pitai za 2 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове мерси за поздравите относно реставрирането на кака Пена. Сега ми предстои легализиране пред органите на реда ........... Няма да коментирам въпроса защото ще е свързан с доста псувни. Относно геврека. Засега няма но в наи скоро време(около май) се очаква бракуване на пистата ако има такива които са добри ще пиша на хората които се заинтересуваха от тях. След като шкодето ми тръгна и правих пробни кръгчета с него мога да кажа че волана е перфектен(лично мнение без рекламна цел) ако изпаднат други ще пиша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове аз да взема да почна да ги произвеждам :D утре ще ви кача снимка как изглежда геврека на таблото ако има волани ще взема обещавам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.