Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заявка за участие в мероприятията на клуба (формуляр-анкета)


Shkogi

Recommended Posts

З А Я В К А

за участие в мероприятия на

Шкода класик спорт клуб – България за 2006 г.

 

От …………………………………………………………………

 

Моля да бъдем записани за участие в следните мероприятия (отбелязват се номерата им според програмата на клуба за 2006 г.): …………………………………………………………………………………………………………

С автомобил:

Модел…………………………………………..……..

Година на производство……………………..………

Рег. №………………………………………..………...

Кубатура ………………………..……………………..

Мощност на двигателя………………………………..

 

Водач:

Име…………………………………………………………..……………

Роден/а/……………………………………………………………………

Адрес, телефон……………………………………………………………

Свидетелство за управление на МПС, категория………………………

 

Навигатор (за ралитата и походите):

Име…………………………………………………………..……………

Роден/а/……………………………………………………………………

Адрес, телефон……………………………………………………………

Свидетелство за управление на МПС, категория………………………

 

Декларираме, че ще спазваме условията и правилата, при които ще се провеждат мероприятията.

 

Подпис пилот:………………. Подпис навигатор:……………….

 

Тел. за връзка: 0888125452, 0897928262, 02 855 63 30 / 088 60 23 683

E-MAIL на КЛУБА: skodaclassic@mail.bg

 

ИДЕЯТА Е ТАЗИ БЛАНКА ДА СЕ СЪБИРА ПО ПОЩАТА ИЛИ ИНТЕРНЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, каква е идеята на тази бланка? И какви са условията, с които долуподписания декларира, че се съгласява? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ако го отворя те са 7 лагера баща ми каза тоя на съединителя да не го пипам начи стават 6 ама ме е страх щото има някви шаиби някви дупки... коркови уплатнения.... ще взема нещо да сглобя кофти и ще отиде целия двигател..... споко бащицата каза че 300км ще ги мина... слагам газова и съм там 8) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе ква е тая простотия бланки незнам си кво. да не сме в казармата

 

Простотия? Мда... това че някои хора се опитват да направят нещо, явно въобще не те интересува... това е разбираемо, не знам обаче защо обиждаш труда им?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте сега! :lol:

 

Тези бланки са по принцип за да се ориентираме колко хора ще се съберат на съответното мероприятие. По принцип, касаят повече хората с ретро автомобили.

 

Ако някой не попълни бланка, не означава, че не може да дойде! :lol:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, каква е идеята на тази бланка? И какви са условията, с които долуподписания декларира, че се съгласява? :)

 

Ами организирането официално на едно рали е свързано с определени формалности и условности - разрешения от съответната община, уведомяване на КАТ и т.н. съобщаване на броя на участниците и т.н. и т.н. :lol::)

 

А който иска да ходи някъде да се дърпа - става, но няма да е легално...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, трябваше да се уточни, че тези регистрации са само за ралитата - за срещите на бира-скара и стрийт-ластици не важат ;) :mrgreen:

Колкото до организацията - наистина е трудна работа. Вече повече от 10 г. участвам (а понякога помагам и в организирането) на подобни състезания на ретро-клубовете - иска се много търчане, уговорки с кметове, спонсори, полиция и накрая ако повечето участници се откажат в последния момент или пък дойдат нови непредвидени, всичко отива на вятъра и става голяма излагация, затова са и тия регистрации, депозити и т.н. Така е и по цял свят.

 

P.S. миналата година ме изключиха от участие в ретро-рали Розова долина, защото таксата, която изпратих с пощенски запис не стигна навреме и местата вече бяха запълнени... въпреки, че организатора ми е личен познат и му се обадих да потвърдя, че искам да участвам, просто нямаше как да изгонят някой, който си е платил преди мен таксата и нощувките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз ти се чудя...знам, че е търчане и е трудно, даже невъзможно на моменти...

Ама - евала от мен (макар и само на думи), че направи така, че да имаме календар :) Мисля, че трябва да се захванеш със стикерите, за да мога, като си дойда лятото да си сложа така мечтаната лепенка на колата :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велко, това е друга тема, мисля, че проекта за стикера отдавна е готов (Васко от Дупница се занимаваше, доколкото помня) дори одобрихме някакъв вариант, остава само печата... предполагам проблема е само финансов и да се намери подходяща печатница, щото е малко по-специфично за стикерите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.