Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

в.Труд+100г. шкода


corropt

Recommended Posts

днес към вестника има приложение по случай 100-те години на ШКОДА. 34 страници е, разказва се историята от 1895-и до днес и има много хубави снимки и информация.

 

Доста късно го казвам, но при желание предполагам може да се намери по реповете и утре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аре некой да бъде така любезен и отзивчив и ако може да я качи тая статия в някакъв приличен вид, та и от хАмериката да мое се чете, че тука Шкоди нема, поне нещо за залъгване да имам...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята си е тука в къщи не мися да я изхвърлям но нямам скенер. Имам дигитален апарат но страниците са гланцирани и докато ги снимам тези 34-36 страници ще ми се отели вола защото в повечето случай става един неприятен отбласък , а и сега нямам време много, че уча за изпити.След 10 тина дни ще пробвам да снимам с апарата и да видя дали става и ако е вс. е ок ще пиша тука в темата + линк за снимките

 

 

мн. поздрави на хубавите американки>>>> май не са много а???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за снимането с камера го пуснах преди време тука и явно доста хора го практикувеат вече!!! Това ме радва, но явно трябва да споделя и някои тънкости.

1. Ако се ползва светкавица, то се снима под ъгъл, а не директно над книгата за да няма отблясъци. Друго което е добре да се използва за нямаляването им е да се снима по отдалече и за се ползва оптичното увеличение.

2. По-добрия вариант - светкавицата се изключва и се използва настолна лампа, насочена под ъгъл спрямо повърхността на книгата за да нява отблясъци на снимката. И в този случай важи номера с увеличението, освен ако нямате режим за влизки снимки от разстояние под 1 метър като на канон камерите (целта е по-дпбро фокусиране).

3. Ако има статив, резултатите са най добри или трябват железни ръце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да пожелая, УСПЕХ на изпитите :) и да се изфукам малко вчера защитих магистърската си степен :) успех на всичките студенти във форума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пак я има брошурката в Труд - който още не се е сдобил, да побърза да си го купи след работа;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да я снимате не можете ли да я сканирате някъде, едва ли е много скъпо...

 

Междуд другото свалих от торентите Service Manual за Фабия - има всичко за ремонтите, обаче е на Чешки... Ако някой го иска да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,някой има ли новата програма на АУТО ДАТА-ако я има какво ше каже по въпроса-как стоят нещата с информацията за Фабия и тн?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се сдобих с такава притурка . Много е яка, като изключим малките печатни грешки

Да! ЙОЗЕВ Сталин! Доста се смях. Но брошурата е много яка! Аз имам тази от "Капитал". Същата ли е като от Труд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://free.datacom.bg/dudly/100%20godini%20Skoda/

 

За всички несдобили се с притурката "100 години Шкода". Тази съм я взел от в. Труд. Качеството не е перфектно, но като за 27 Мб файл толкоз. Приятно гледане/четене :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.