Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с единия фар


mdryankov

Recommended Posts

Колеги

понеже колата ми е била удряна леко от дясно и фара не ми е наред

Рефлектора неможе да се придърпва вертикално и светлината ми пада на долу... да го е...

 

на някой хрумва ли му нестандартно българско елегантно решение

за да не търса нов фар

 

Маската е леко за изчукване за да изправа равнината около 2-4` gradusa

ама е много изгнила

и теникиджията няма да щади а после ще си иска...

 

Идеята е с минимум ресурси макс. ефект

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега 1вото за което се сещам е да си разпечаташ фара (разбирай: да разлепиш стъклото). Не знам стъклото ти оригиналното ли е, сменян е целия фар навремето с нов, фара е оригинален пък стъклото е сменяно (с оригинално/неоригинално :? ). Ако си разпечаташ фара, ще можеш да подложиш някаква трескичка под рефлектора примерно или пък нещо друго, което ти доиде на ум и да го застопориш :roll: в желаното положение.

 

Пък де да знам - 1 хубав фар 2ра ръка не струва чак толкова много пари :| ...

 

P.S.: Ако случайно се грабнеш да правиш това внимавай с разлепянето :!: :!: :!: Да не счупиш стъклото, щото е кофти :x Правил съм го тоя номер. По-лесно се разлепя ако някога, някой го е залепял, по-трудно е когато е със заводския силикон. Иначе залепянето е по-лесно. Нужни са ти прозрачен силикон и.... мерак :mrgreen: ;)

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За подложка и аз съм мислил

имам достап от задната част на фара

ама ме хваща страх

колко е твурда пластмасата на рефлектора

и таз тресчица нямала ли да го разбие тотално

 

или нещо по меко да подложа

примерно по дебела гума

 

хммм това е идея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.