Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ако видите...


tsanko

Recommended Posts

ей сега качвам 1 кило развалени плодове в колата и като ти ввидя колата боййййй

това е най- селската лепенка която може да си сложиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам лепенка на задния джам - прозрачна - само надписа WWW.SKODAOWNER.ORG да се вижда - ама лепенките на клуба...пак се закучиха... защо?...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се бях зарибил преди 2 год. по Лепенка-манията. Купих си 1 (REMUS естествено :mrgreen:), после си купих още 2 (флагове) после още една... и като се обърнах по едно време, колата ми беше станала на цигански катун :oops: флагове, млагове, RS надписи, Remus-и хахахахахаха лудница, сега имам само сенник, ама на пролет мисля да си залепя от онея лепенки ( Sparco, Eibach, Apex, Ferodo...) дет са в колона една под друга и се лепят на шофьорската и навигаторската врата под огледалата.

 

Май пак цигания ше стане :roll: :oops: ама кат им се накефя пък ше ги махна :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..

По-добре недей. Аз не бих си сложил такива лепенки дори и да имам неща от тези фирми на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само лепенка не може - трябва и булана на таблото, курбел на волана, махаща ръчичка със среден пръст, неон под колата и около задния номер, сини лампички на чистачките и тасове за БМВ (от Илиянци) - това е събраният тунинг-опит на 3 десетилетия :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само лепенка не може - трябва и булана на таблото, курбел на волана, махаща ръчичка със среден пръст, неон под колата и около задния номер, сини лампички на чистачките и тасове за БМВ (от Илиянци) - това е събраният тунинг-опит на 3 десетилетия :mrgreen: :mrgreen:

 

забрави и кученце на което му се мърда кратуната.Като сложиш 5-6 на таблото и още толкова на кората става мечта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да си сложиш и от онези ръчички дето махат,или още по.... от старите пепси,или кола кутиики дето денсат.Аз като пътувам из Бг с камиона-мн им се хиля на типичните тираджии:Това е:1-зад седалките има чалга плакат или хавлия с гола мацка;2 има пешкир на врата;3 на стуклото има махаща ръчичка емблемки на вендузки и тн;4 сложил е на предния си джам ИМЕТО-как без него не може;5 наредени дискове,или цигарени кутиики;6-нека не забравяме горе на тавана 2 СВЕТЕЩИ МИЩЕЛИНЧЕТА:))))-аиде сега да дадем и определение само 4е за типични автомобилни рацери:))))(Сори за офтопика)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей сега качвам 1 кило развалени плодове в колата и като ти ввидя колата боййййй

това е най- селската лепенка която може да си сложиш

 

Естествено, аз за тва я сложих :mrgreen:

Имам още плюшено пеещо делфинче на задния ляв джам и плюшени зайче и кравичка на кората :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а монети по уплътнителите на джамовете ? а спойлери по рамената на чистачките ? а свирка в ауспуха ? а антистатик (като се замисля един е малко - поне 3 ) .. Пласмаските от шоколадови яйца,закачени по 2-3 по антената на радиото ,с със светеща крушка вътре(то и една антена е малко ама аиде ... ) каде без тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....забравихте отзад над номера да сложите от онези лепенки - другата кола ми е ферари..... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека не забравяме цветните габаритни крушки и светещите пръскачки за стъклото,а защо не и светеща антена и светещ ауспух има за 19лв-баси.........................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зелено губерче, метнато върху таблото и на задния панел, емблема на Мерцедес на предния капак, подкова на предната маска, червен сенник "BASTOS", прозрачна топка на скоростния лост със зарче, гумени крачета върху педалите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: и задължително на задната маска знак за ограничение на скоростта "200"

 

AGRO-TUNING RULZZZZZZ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е заради един такъв светещ ауспух на един голф, щях да се забия на цариградско :roll: така се загледах, че замалко да се врежа в разклонението за кулата :? Баси дивия селянин :roll: :oops: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До направо такъв когато и да го убиеш,все ще му е късно :) шегувам се.Сега обаче се сетих нещо по-шокиращо от светещ ауспух-2 светещи ауспуха :) А пък онзи ден във Стара Загора видях някакъв Пасат дето си сложил диоди на спирачните дискове (турско синьо) 4е замисъла според мен не е чак толкова лош-по лошо е изпълнението.Едни рингове около спирачните дискове биха стояли много по добре(като на БМВ габаритите-но естествено с по-голям радиус ,като за обиколката на спирачния диск).Ефекта ще е готин според мен(като на Льо Ман как им са зачержени дисковете или на WRC) нещо такова може да се получи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ц ц ц, вий сте като един тунинг наръчник ве. Само дето не мога да разбера, що в България има повече хора, които разбират не от тунинг, а от селски тунинг. И въобще нарицателното "селски" защо се е наложило. Ако някой си сложи лепенка на няква тунинг фирма на колата - край, селско е. Ами в чужбина дето целите си коли ги праят в лепенки, пак ли е селско :?: :?: :?: ;)

 

Да не забравяме, че и красивото и грозното са 2 много субективни неща 8) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала RedLine.

 

мене си ме кефи селянията.

страшно много ще се изкефя ако видя някоя 7ца от новите или пък S класа с лепенка ---===RACING===---

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lowrider от цитата ти не ми стана ясно кво точно съм написал :oops: , ама да видим аз кво имам: имам джанти Valbrem, колони Blaupunkt, CD Panasonic, вежди Ellri, накладки Ferodo, амортисьори SACHS, карам с масло Mobil 1, спортен филтър R type, свещите ми са Champion (както и чистачките :smt016 ), гумите ми са Yokohama.... Как мислиш, дали станаха достатъчно за да си ги наредя в колонка и да имам всичко което съм си написал по вратите, а :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се бях замислил да си залепя една лепенка Digital Tuning ама нещо не ми се откъснаха 1200 лева от сърцето за 45 коня още....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

citiram taka,za6toto iskah da pokaja na kogo otgovariam,ne syobrazih, 4e otgovoryt mi e vednaga sled tvoia,kakto i da e.

Ami lepi togava bre 4ovek,filter-a ti e type-r taka li,tova ne e mnogo prestijno :P Vse pak izhodnata to4ka be6e remus-a koito realno go niama na skodata na mom4eto s bobyra v podpisa - Tsanko

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.