Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Kakyv Rapid prodavat na Mobile-to...


lorddigital

Recommended Posts

абе гледах го аз тоя ама нямам толкова пари и си остана само с гледането

 

... иначе мечтата на живота ми е да повъртя такова ... аз сигурно ше пукна от кеф само като чуя "лошия" стартер и като видя как "лошия" оборотомер "без да искам" отива в "лошите" обороти и после "случаино" включвам 2ра, рязко крака ми отплесва от съединителя :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D и после без да искам става "лошата" мъгла а ако има кои да ми пусне и Billie Idol - speed или Pump Fiction OST - Misirlou... да речем че е по добре пътя да няма дупки :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nenormalnataskoda лоша работа викаш, а :smt045 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
мда нещо такова ... веднаж по радио гонг имаха неблагоразумието да ми пуснат Hard rock и вдигнах 95 по българия добре че на гоце делчев ме хвана червеното щото сигурно щян да се пречукам некаде
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това си е май Гарде, като гледам предните фарчета и калници? Ама освен чистачките му няма и броните, а джантите са му рязяни , объркана работа! :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A ne ,veroiatno e Rapid no e prepravqn sys prednica na GL/GLS ot predi M-Series.

 

Dokolkoto mi e izvestno oficialno Garde-ta sys 4 fara ne e imalo ,nai-pyrvite sa sys farove ot taka narechenite "prehodni modeli" (kato na Mishelski) ,demek kvadratni farove i migachi na broniata ,120 motor ot skoda LS ,agresivno kraino predavane i razni drugi extri:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.