Jump to content

skoda-club-nulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

140L има ли такова животно???


Guest nenormalnataskoda

Recommended Posts

Веднъж отивайки на даскало може би по миналата година (три светофара преди орлов мост идвайки от НДК) видях шкода с формата на 120 със спортен хромиран ауспух,колата на цвят беше лилаво - син металик а на споилера пишеше 140L, видях я само веднъж през живота си ... претърсих доста саитове за шкода но такъв модел няма ... та идеята ми е има ли 140 или не ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислех мойта да я направя 200L ама не намерих лепенка :mrgreen:

Няма такава шкода просто собствекии е правил тунинг с надписи само :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе разбрах че няма ама табелката си беше табелка, не голфаджииска лепенка ... сигурно ще и помня ауспуха до живот веше успоредно на задната броня точно под нея по средата, хромиран с дупки ... все едно през 2 мин го лъска (ауспуха). Бронята беше stock

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Guest nenormalnataskoda_

още незнам каква е мечтата на живота ми...със сигурност не съм я постигнал на 18. Преди исках когато остарея да умра в автомобилна катастрофа, но откакто аз и бащицата се измъкнахме по незнаен начин от един Фиат Типо, които за съжаление аз обърнах, не мисля че е най - подходящия начин да умреш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

с този линк определено неможе да ме убедиш че има ШКОДА 140,дай некой архив,книга в която да пише не6то за ШКОДА 140?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

140 че няма, няма. Може някой фен да е сложил 1.4 мотор просто и да си е прекръстил колата. Или пък да не е сложил друг мотор и пак да си е прекръстил колата. Това е. :D

И мен ме питаха какво означава LX след модела на шкодата ми, а аз казах - турбокомпресор и климатик ама май не ми повярваха.... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме питаха какво означава LX след модела на шкодата ми, а аз казах - турбокомпресор и климатик ама май не ми повярваха....

 

Аз ти вярвам ;):lol: , моя е само L - демек без клима :mrgreen:

 

Иначе да, аз имам снимка na Favorit дето отзад пише 135RS, ама и че такъв няма е 100% сигурно :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.