Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аз съм отчаиващо прост !!!


Guest nenormalnataskoda

Recommended Posts

О спокойно, по-голяма глупост е да ти шурти водната помпа лятото и да се оплакваш на майстора че загрява колата ама да не му даваш да я пипа защото на Шкодите били така.... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сглобих водната помпа загубих гайката ... намерих гайка загубих шпонката :( кажете има ли по - голям *** от мене

Само едно ще ти кажа!Не барай лагерите на коляновия вал!Да не търсиш пак калибра! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да... и аз бях сложил онова маркуче към термостата в карбуратора и се чудех защо едно водно с-ие колко кръка ми дебело затегнато с скоба се изтреля като Шкода пред Лада :mrgreen: ама се случва... акъл крака мори... после даваи да обезвъздушаваш всичко... :evil: :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сглобих водната помпа загубих гайката ... намерих гайка загубих шпонката :( кажете има ли по - голям *** от мене

Само едно ще ти кажа!Не барай лагерите на коляновия вал!Да не търсиш пак калибра! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

да се надяваме да запали .... много чука м**ка и мое да ме зареже някаде... после като изяде шутовете ае тичай за врати за калници... ще има оххххх... абе мене единствено ме притеснява, че незнам дали се разваля центровката на делкото при сваляне на коляновия вал ... ама като го разглобя ще се разбере :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да... и аз бях сложил онова маркуче към термостата в карбуратора и се чудех защо едно водно с-ие колко кръка ми дебело затегнато с скоба се изтреля като Шкода пред Лада :mrgreen: ама се случва... акъл крака мори... после даваи да обезвъздушаваш всичко... :evil: :oops:
браво пич
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип делкото има на края едно зъбно колело ли е какво е което е захванато за разпределителния вал... така че едва ли ще се размести спрямо разпределителния... а и случва се какво... :oops: за пръв път зглабях шкода и то сам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nenormalnataskoda-ти си огън бе брато.Не се притесняваи и затова се иска талант.И аз понякога като вляза в серия със фирмените автомобили че чак 1,2 седмици,все нещо им се подрежда-лошо няма.Ето онзи ден-на камиона му се износиха накладките,смених ги,отказа му падащия борд,оправих го,на буса му се развали стартиращия ключ,сега го паля с отверка направо от климореда-оня ден пароструиката спука на пистолета маркуча,смениха го,днеска един клапан сдаде багажа.Е такива са моите серии-и са поне 2,3 пъти годишно.Яко нали-но това от типа направих едно,развалих друго си е талант брато!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мразя ги тея черни дупки... късат ми нервите ;) ... ама сега съм сложил всичко в гащеризона ... ако се окаже че има дупка която не съм забелязал, и изпаднат вече ще се застрелям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.