Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Жена в магазин за авто части?!


Дон Чоре

Recommended Posts

Жена в магазин за авто части

 

 

Вечер след края на работния ден. Магазин за авточасти. Само един продавач и опашка от около 10 човека. Продавача работи доста добре, но опашката все пак се движи бавно - докато намери частта в каталога, докато провери в компютъра, туй - онуй... Цялата опашка е малко напрегната, заради това че трябва да си губи времето, би било добре за 5 минути да купят каквото им трябва и да си ходят... Цялата опашка се състои от мъже, с изключение на една девойка.

Девойката:

- Трябват ми спирачни накладки!

Продавача:

- За каква кола?

Девойката:

- За мойта!

Продавача:

- ?!

Опашката е отчаяна, разбират че това ще продължи дълго...Продавачът:

- Марка?

Девойката:

- ?!

Продавачът:

- Как се казва?!

Девойката:

- Фолксваген!

Продавачът:

- Модел?

Девойката:

- ?!

Продавачът:

- Отзад, на багажника, какво пише?

Девойката:

- А-а-а-ааа! (пауза за размисъл) - "Роло"!

Продавачът:

- ?!

Опашката:

- ?!

Девойката:

- !

Продавачът и опашката се замислят какво е това "роло".

Изведнъж, някой от опашката получава просветление:

- Поло!

Девойката:

- ?

Продавачът:

- Уффф!

Опашката:

- Уф! Уф! Уф!

Продавачът:

- Година?

Девойката:

- 1978!

Продавачът:

- ?!

Опашката:

- ?!

Всички са в шок, такава антика, а още се движи...

Продавачът нерешително прелиства каталога... Изведнъж някой от опашката:

- Хахахаха, хихихихи! (подавен смях), после по опашката с верижна реакция се чува хихикане...

Девойката (към опашката):

-?!

Цялата опашка, вече дружно "ХА-ХА-ХА"! Продавачът се откъсва от каталога. Тъпо гледа опашката, но и той загрява и почва да хихика. По-късно, потискайки смеха си:

- Година на производство на колата?!

Девойката:

- 1999.

Продавачът (ровейки се в каталога):

- Обем?

Опашката замира. Девойката (мислейки няколко секунди):

- На кое?

Опашката:

- ?!

Някой от опашката, на пода на магазина:

- На багажника, хаха - обема на багажника!

Опашката:

- Ха-ха-ха!

Девойката (много смутена):

- Не знам...

Половината опашка започва да се тресе в конвулсии. Продавачът:

- Дайте документите.

Девойката (дълго се рови в чантичката си) и вади ПАСПОРТ!Остатъците от опашката, в пристъпи на епилепсия, падат на земята. Най-слабите вече ги доубиват, за да не се мъчат. Около отдела се събира тълпа. Продавачът (червен от сдържания смях):

- Документите на КОЛАТА!

Девойката (червена като продавача, но по други причини), изсипва съдържанието на чантичката си на рафта, продавача лови оттам свидетелството за регистрация, започва да търси по каталога накладки. Пауза. Народът от опашката постепенно се успокоява. Връща се в строя, чува се рядко, самотно хихикане.

Продавача:

- Имаме Lucas.

Девойката:

- Това какво е - модел?

Някой от опашката, (задавяйки остатъци от хихикане):

- Не - това е марка!

Девойката:

- ?! (явно се чувства тъпо)... А други имате ли?

Продавачът:

- Имаме Ferоdo, Ate.

Девойката:

- А задни?

Продавачът:

- Имаме и задни.

Девойката:

- Какви?

Продавачът:

- Същите.

Девойката (след дълъг размисъл):

- Не искам!

Продавачът:

- Какво не искате?

Девойката, почервеняла като рак, почти крещейки, и вече достигайки до писък:

- Нищо не искам!

(бързо събира нещата си от рафта и си тръгва)

Опашката:

- !?

Продавачът:

- ?!... (пауза) - хм... !! ... следващия!

 

 

 

Е има нужда и от смях се пак... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ситуацията е доста комична. Ама съгласете се че не е редно жена и то с никви понятия да пазарува подобно нещо. Тъи че момичето не е виновно. Не че и аз не се посмях доста. Случката определено е забавна. Напомня ми на един случаи от тираджииската ми практика. Закъсала кола(беше се сетило момичето да пусне авариините поне) аз като един виден кавалер :mrgreen: спирам и помагам. Та викам колежке какво става тя ми спря не ще да пали. Влизам въртя не пали. И без да искам поглеждам лампата на бензина.... нататък се сещате

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахха е това вече е трагично... лятото като работих в сервиз и отсреща имаше една мадама... :smt049 та си беше купила едно пежо 306 и то беше... :smt049 та след 1- 2 месеца след това... бях си паркирал Шкодичката на неиното място та аз забелязвам голямо мазно петно под моя картер! масло! :smt012 гледам масло си имам... тя спира на друго място после... отдолу пак масло :roll: викам и лелче земи си провери маслото че нещо маи ти тече масло от някъде... тая щеше да ме изяде [-( как така колата и била на няколко месеца :roll: само че накрая като я убедих да го погледне не знаеше от къде да си отвори предния капак буквално! :roll: масло нямаше поне на пръчицата нямаше и следа от масло че там някога е имало масло след това колегата се занимаваше с нея да и сменя маслото в краина сметка колата завървя ама за колко дълго...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе глупости всяка жена тряя да знае как да си оправи колата... тая дето ми продаде порши караше Peugeot 605 и доста разбираше от коли ... уважавам я точно заради това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колега ама я се загледаи в сервизи за смяна на масло какво става... повечето от тях не знаят да си сменят маслото или да си долеят дори... какво остава за друго?! :roll: ръмбат ги колиците яко а не ги подържат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колега ама я се загледаи в сервизи за смяна на масло какво става... повечето от тях не знаят да си сменят маслото или да си долеят дори... какво остава за друго?! :roll: ръмбат ги колиците яко а не ги подържат
е и аз така права ама щото нямам кинти днеска направо се засрамих сложих си водната помпа ама вместо да взема 5 литра антифриз сипах 2 и си взех прозрачни мигачи ... обиколих квартала оп 90С аиде до там седя и чакам да изтине изтина на 65 викам ае ше я остава на съседната улица и без тва съм на 2мин от нас ... въртя стартера ..... няма бензин .... срам и резил, а съм още с работен гащеризон и мръсни ръце ... грабвам тубичката и към нас ... мамо дай 5лв да докарам колата, тя мрън мрън мрън ...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://e-bane.net/modules.php?name=News ... e&sid=1203 редно е като си взима от някаде статията да се пусне линк от там.Все едно здраве да е!!!

Малко са но все пак ги има мацките който разбират от коли.Една приятелака я чух най- случайно как обяснява на момчета за шпер диференциали и подобни неща който и на мен не са ми много ясни.Като я питах от каде знае каза че като си няма работа чете по форуми и сайтове за коли :lol:Даже беше изявила и желание да я викам като правя нещо по колата да гледа>>>луда работа,а сигурно едно яице не може да изпържи

 

като ги пишете тия неща че нямал пари за антифриз , бензиан му свършил и тн аз предпочитам да не карам колата 5 дена и после да си карам спокоино като вс ми е изрядно, а не да се чудя къде ще ме изостави колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де трябваше да оставя аз лично я взех от един форум :oops: като на мен госпожата ми по Автомобили и Кари като почне да развива едни теми... :roll: бая си разбира жената :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе глупости всяка жена тряя да знае как да си оправи колата... тая дето ми продаде порши караше Peugeot 605 и доста разбираше от коли ... уважавам я точно заради това

Абе за*би тея глупости - аз не искам конкуренция в гаража ми :) Жената трябва да знае едни други неща и трябва да ги знае добре :) И да кара, колкото се може по-готина кола! Аз познавам една - малко е дърта, но има Porsche Carrera GT и Mercedes McLaren SLR...и още няколко TwinTurbo-та, ама бледнеят, пред тези два звяра. Макар че не бих се обидил ако ми поради едно от тях (ама съм нахален...). Де да беше по-млада...

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

94% от жените който карат готини коли са прости надути лигли, купува си кола и незнае къде е акумулатора ... не ми дреме за конкуренцията тя ражда качеството

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХА! Ама защо трябва да смесваме дейностите???

Ние в нашето семейство сме си ги разпределили така, че да няма повторения. Всеки е силен в различни области. Мъж ми се оправя с авточастите прекалено добре, за да му давам акъл. Аз, пък, го прибирам с колата като се напие, например! Така, де! По този начин и двамата сме полезни по различен начин и всеки е доволен. И, повярвайте, той ми е много по-благодарен,че го прибирам вкъщи, отколкото би бил ако разбирах от авточасти! Аз пък си карам любимата кола и освен това се грижа за ближния :mrgreen:

Ако видите червена дърта Октавия да боботи из центъра на София към 4 сутринта, да знаете... дръжте по-голяма дистанция... за всеки случай... и не само към 4 сутринта. По всяко време :lol: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я по-добре всеки да прави това което му е приятно и разбира! Ако жената се интересува от коли СУПЕР! Ако не - по добре не я закачайте! Това е все едно вас да ви накарат да обикаляте магазини за козметика! Аз лично се побъркван на 3тата минута!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно вярно всеки трябва да се занимава с това което му е по душа и разбира. И аз познавам мадами дето цепят мотори и знаят повече от разни типове правещи се на разбирачи. Обиколка по магазини за козметика и дрехи- нямам нерви затова. Нека не се сърдим че жените не разбират от коли. Според мен е редно да знае наи елементарни неща да си следи уредите и наи общото състояние. Нас примерно могат да ни осмеят в някои магазин за козметика нали ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХА! Ама защо трябва да смесваме дейностите???

Ние в нашето семейство сме си ги разпределили така, че да няма повторения. Всеки е силен в различни области. Мъж ми се оправя с авточастите прекалено добре, за да му давам акъл. Аз, пък, го прибирам с колата като се напие, например! Така, де! По този начин и двамата сме полезни по различен начин и всеки е доволен. И, повярвайте, той ми е много по-благодарен,че го прибирам вкъщи, отколкото би бил ако разбирах от авточасти! Аз пък си карам любимата кола и освен това се грижа за ближния :mrgreen:

Ако видите червена дърта Октавия да боботи из центъра на София към 4 сутринта, да знаете... дръжте по-голяма дистанция... за всеки случай... и не само към 4 сутринта. По всяко време :lol: ...

 

Да не е една червена октавия с пламъчета по вратите :smt041 :smt041 :smt041

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.