Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

спешно моля за съвет


Марту

Recommended Posts

Моля, който има информация да помогне - какви са вариантите за закупуване на Октавия комби или фабиа комби, така че после да се ползва данъчен кредит. Може ли за Октавия 6+1?

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, който има информация да помогне - какви са вариантите за закупуване на Октавия комби или фабиа комби, така че после да се ползва данъчен кредит. Може ли за Октавия 6+1?

Мерси предварително!

Данъчен кредит може да позлваш за почти всички фабии и октавии, 6+1 само за октавия тур комби. Повече инфо можеш да намериш на http://www.skoda-auto.bg и http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=1045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кво да се прави, съдба. Фолксвагените предлагат яки лизингови схеми и ще трябва да се задоволя с VW Caddy :D

Този факт не ме натъжава много. :mrgreen:

Пробвах се с Октавийка, ама тц. все пак синджир марка, както се казва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кво да се прави, съдба. Фолксвагените предлагат яки лизингови схеми и ще трябва да се задоволя с VW Caddy

Този факт не ме натъжава много.

Пробвах се с Октавийка, ама тц. все пак синджир марка, както се казва.

Нещо не те разбирам. Фолксваген предлагат по-яки лизингови схеми в сравнение с кого? Какво значи ще се задоволя с VW Caddy? Ти с разнос на банички ли се занимаваш? Пробвах се с Октавийка? Пробвал си се в какво? Някакво състезание? Ти питаше за автомобил с право на данъчен кредит, и мисля че линковете на DRV много добре ще ти помогнат, единият води към тема дето е написано може би всичко по въпроса с преоборудването 6+1 или по-лошият вариант 1+1. Фаувето 1+1 ли ще е или пътническо? Я напиши двете цени да видим за какво въобще говорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефът иска да ми купи кола. Обсъждахме с него каква да бъде. в момента във фирмата сме на вълна Кади, 6+1, турбодизел. Излиза към 30 хил.лв, без ДДС.

Аз обаче предложих да вземем комби Октавия, щото с всички екстри е 25хил. И двете ползват данъчен кредит. В крайна сметка шефът смята, смята и реши, че за нас е по-изгодно Кади. Ами не мога да се оплача сега. От време на време се налага да се товари по малко. Пък и отпуската с байковете и раниците....

И в двата случая говорим за пътнически вариант.

Благодаря все пак за съветите. Въпреки всичко октавийката много ме блазнеше. Единия колега кара такава и съм много доволен от нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефът иска да ми купи кола. Обсъждахме с него каква да бъде. в момента във фирмата сме на вълна Кади, 6+1, турбодизел. Излиза към 30 хил.лв, без ДДС.

Аз обаче предложих да вземем комби Октавия, щото с всички екстри е 25хил. И двете ползват данъчен кредит. В крайна сметка шефът смята, смята и реши, че за нас е по-изгодно Кади

И как така стигна до извод че нещо струващо 30 му е по-изгодно от нещо струващо 25?!?!?

Както и да е, разбирам че решението няма да е твое, така че считам темата за изчерпана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото разбирам от

В крайна сметка шефът смята, смята и реши, че за нас е по-изгодно Кади. Ами не мога да се оплача сега. От време на време се налага да се товари по малко. Пък и отпуската с байковете и раниците....
вече сте купили кола такаче незнам какво искаш да те посъветваме. Ако бъркам поправи ме. :smt102
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, не сме купили, но я поръчаха...

относно 25 и 30 хиляди, има и други фактори - возят се хора насам натам, по-функционална и т.н. Демек не само цената е определяща.

Абе за мене по-важно, че ще карам нова кола. Искаше ми се да е Октавия, хем да мога по-активно да участвам в клуба, хем ми е тръпка, ама сега няма да се дърпам на Кади-то я.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всъщност да. Сутринта стана въпрос, че още нямам кола, на обед коментирахме каква да бъде и след обяд поръчахме...Кво да се мотаме? Щом е ясно ,че трябва да се купи и шефът е съгласен...остава да се избере цветът.

Сив металик. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.