Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Електрическа схема на Favorit 94


Phiko

Recommended Posts

Колеги,

 

както може някои от вас са видяли имам някакви ядове с тока в колата.

Трябва ми ел. схема за Фаворит. Турсих из форума. Споменава се на няколко пъти, но не намерих нищо за даунлоад.

Моля, ако някой има такова нещо да драсне 2 реда.

 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фико аз работя в младост 3 до фантастико и ако искаш да се видиме и да преснимаш ел.схемата пиши.там на близо има ателие на кодак и там ми преснимаха книга за ремонта и стана добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В "Интересни връзки" съм пуснал два саита със схеми и подробни описания на почти всички чаркове и моторчета нищо , че са за Фелиция ... мисля че там им е мястото от гледна точка на реда във форума.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не знам. може би някъде към 10-12 година цялата им ел. система почва да плаче за ремонт.

Плюс това, тази зима е доста по-студена отколкото мойта шкода е виждала въобще. Няколко дни на -17, -18 градуса не се отразиха добре, нито на стария ми акумулатор, нито на кабелите, нито на секви гумени уплътнения.

абе - кофти работа.

 

niko, тази jpg за фелиция ли е или за фаворит

 

shotik,

хайде да се видим в понеделник.

как да направим връзката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре с шкодата ще съм пред бл325а-при фантастико и автосервиза като се мине е блока.тъмносиня е С7362 ,към 08.50 ч ще съм там пред офиса който е до видеотеката,до 18.00 но имам излизане по адреси.попитай в офиса за мен или прочети лично съобщение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм взел от бриколаж 25 м. кабел и мисля като се позатопли да пусна маса до всяка точка където има фабрично т.к. след пребоядиването мноо трудно подкарах светлините отзад , а отпред при мотора вече я опасах с кабели 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след пребоядиването мноо трудно подкарах светлините отзад , а отпред при мотора вече я опасах с кабели 8)

 

А аз все още се надявам да ми светнат светлините за задната :( . Туй бояджиите винаги осират по нещо. Аз отзад на стоповете нямам различен цвят кабели - всичко са боядисали в бяло :x .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братовчеда има такъв проблем на неговия Фаворит и какво ли не полагах на контакторите е все кара по седмица две и па се скапе ... и сега сме решили като се стопли да му пуснем инсталацията през един гумен маншон м/у капака и купето и да се приключи т.к. нито нагреватели работят , нито светлини за мъгла ... гадна работа .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги прочетох и вашите неволи и пиша как се справих-намерих20 кв.мм медна оплетка/ширмовка/ и на купето до пантата със самонарезващ винт закрепих единия край и като измерих къде е най удобно на капака закрепих другия край на капака и от тогава нямам проблеми със светлините.всичко е от това че пантите не дават надежна връзка връзка "маса'и ако видите че не светят правилно светлините първо се убедете че "масата" е добра,а това са всички места където кафяв кабел е свързан с купето което е "маса'.това го написах защото имаше питане -какво е това "маса" на колата.успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.