Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Slagane Na Zaden Most Ot Qponka Na Skoda 120L (80g.) !!!


Rado`Default

Recommended Posts

Zdraveite, mislq da slagam zaden most ot qponka na Skoda 120l (80god.) imate li ideq kak jte stane tova ne6to, dali samo s razmqna na poluoski i ojte ne6to..mersi predvaritelno za syveta!

Не усети ли че нещо не е както трябва като видя че само ти пишеш на латиница? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за кирилката :)... ! А по принцип само в това ли се състои разликата(полуоски и кожусите им) или има и още нещо! Много ме интересува този въпрос... Защото мисля да слагам 1600 двигател и няма да е зле да помислим и за сигурността, все пак е по тежък!

516152-4-a.jpg еи тва е машината с тази съдба....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не мога да ти кажа но 87год е тази Skoda от която ще я взема` както вече споменах 5 скорости е. За други подробности незнам +!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя е 1600 от Лада, наистина съжалявам че ще сложа такъв но в момента само такъв мога да сложа, а и между другото съм намерил двигател 1700 от Skoda , лошото е че мога да го нарека уникат, защото мн неща по него са заменени(пак от Skoda=големи ризи,както и бутала,вал и глава.., всички които са поръчкови само за определени хора, разбира се :)( , замисли се ако се развали нещо, какво ще стане, ....... ще купувам цялата Японка, по принцип колко даваш за 5скорости?(лева)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе човек аз 5-степенна кутия си имам.интересува ме задния мост без кутията.ако е сас сухи полуоски.защото тези мостове са с допълнителен носач

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rado Bahchedjhiev, колега абе извинявай, че се връщам назад в постовете ти, ама не ми стана ясно какъв е този 1.7 Skoda двигател :? :| . Той чисто шкодов ли е или е некакъв мутант, щото аз за 1.7 на Skoda не съм чувал :roll: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този на които е Skoda,навремето е поправял рали колите в София и тогава е ходил за части до Германия, до колкото тои ми обясни от там са взимали, както части, така и цели двигатели _ само поръчково,чрез лиценз от фирмата с която работи. Може би затова двигателя е толково обемен. Даже се похвали че по нагорнище си триела гумите без зор !!! Много интерестно и аз доста съм се чудил за това, не мисля че ме лъже, защото много добре се познаваме и разбира от работата си, и неведнъж ми е правил центровки на Skoda, много добри при това. Така че възможно е! Мисля даже, че ми беше казал че сегиментите на неговата са хромирани по някаква си специална технология..да издържат повече ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запознай ни с този човек, или дай някви подробности/тънкости от неговите... :) :!: :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип този не е Fan на Skoda , само е работил на времето такива неща, а Skoda му е бих казал-семеен автомобил...и като го гледам не му се занимава много с такива като нас,специално този,затова не искам да му давам координатите,но иначе ако чуя нещо интерестно от него, веднага ще съобщя..:) Сега като се сетя познавам един шофиор на рали автомобил от Кърджали,тои също е карал Skoda в ралито,нали пак навремето,и ми е разправял разни историики как е слагал по-големи бутала,пристъргвал е глави,и т.н. :) все ми се оплакваше как Skoda не завивала зарад мощния двигател с висока скорост,ако пак се срещнем,защото аз съм студент в Sf ще го разпитвам разни неща и ще пиша във форума...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като се сетя познавам един шофиор на рали автомобил от Кърджали

да не е Стайков?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не говоря за Стайков,иначе веднъж го карах да ми търси лети джанти за Skoda или поне фланци,тои търси но каза че няма.Така като гледам Nick-а ти се чудя дали незнаеш как мога да падна предницата на Skoda-та но без рязане, с някакви други прожини,примерно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.