Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

problem


nikiv

Recommended Posts

Svalih si parnoto da si go opravqm i sega kogato e gotovo i resih da go vrazvam obratno se setih 4e ne sam obarnal vnimanie dvata marku4a deto izlizat ot parnoto koj s koj se vrazva s drugite dva marku4a v kolata.Nqkoj moze li da mi pomogne?Predvaritelno blagodarq.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да проследиш маркуча, който идва от двигателя(маркуча които е вързан към водната помпа, прикрепен е към нея с една метална тръба, която минава точно от дясно на блока до свещите). За операцията мисля че ще ти трябва още един човек, които да дръпне леко тази тръба отзад, а ти съответно да провериш вътре в копето, коя от двете мърда и да я закрепиш за кранчето на радиатора на парното, а възвратната съответно на другата. ЗАБЕЛЕЖКА: Нека първо някои да потвърди това което мисля, защото Skoda не е с мен и всичко си го представям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, няма никакво значение дали ще сложиш единия или другия отгоре респективно отдолу. Помпата върти водата така, че няма порблем дори да си ги сложил наобратно. Т.е. наобратно няма. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маркуча, който завършва с Г се свързва към кранчето на парното. И един съвет - намажи леко щуцерите с гресчица преди да нахлузиш маркучите. След това стягай здраво, ма не до скъсване :) Като обезвъздушиш колата, антифриза ще е загрял маркучите - притегни ги отново докато са топли.

Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.