Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имам двигател 130RS !!!!!!!!!!!!!!!!


Хашек

Recommended Posts

super.gifsuper.gifsuper.gifsuper.gifsuper.gifsuper.gif

 

Предстоят тестове с мотора - ще го запиша на камерата и ще постна клип comin'up soon!!!

 

Търси се спонсор с Шкода 100S със запазено купе да ми я предостави за състезателни цели.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги помогнете на човека и му намерете малък самолет,

та там да тикне мотора :lol::D :mrgreen:

Сигурно няма да разкажеш повечко за мотора, от къде го взе , дали е читав или е с изпит сос , преди да си събрал паричките на варненци с разни голфове и опели :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво, Миро, реши се значи най сетне да вземеш железото! Очаквам лятото да стане интересно... :) Не разбрах само що си решил да го тестваш на 100С купе, нали знаеш - радиарора в тоя случай трябва да се мести отпред. На Р-ката ти тази работа е вече свършена от Кьопчев-рейсинг, та няма да имаш проблеми... а за тестовете по-добре ползвай някое купе 105/120 или най-добре цецовото 136, дето си е с 5 дълги предавки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито Миро...!

Търси се спонсор с Шкода 100S със запазено купе да ми я предостави за състезателни цели.

2-ма сме :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за какъв двигател става дума, ако е оригинален 130RS, може би ще е от полза едно "ръководство за експлоатация" на 130RS (как звучи само 8) ):

http://web.datriware.com/index2.php?ses_web=2&ses_id_lang=0&item=12&file=304

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Thank you, people, thank you!

 

txl: мерси за ръководството. Ако на някой му попадне нещо допълнително за 130РС ще съм благодарен ако го предостави. Мерси.

 

Днес ще го нащракам с фотоапарата и ще го постна тук.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.